Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Рейдовий захід «Діти вулиці»

27.10.2017 в Південному районі службою у справах дітей спільно з відділенням ювенальної превенції проведено рейдовий захід «Діти вулиці».

Мета рейду: - проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах та їх батьками; - проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з неповнолітніми, які скоїли правопорушення, злочини та їх батьками, щодо запобігання скоєння рецидивних злочинів; - відвідування дітей, які опинились в складних життєвих обставинах інформація про яких надійшла від громадськості та суб’єктів соціальної роботи; - обстеження житлово-побутових умов сімей, в яких виховуються діти за зверненням безпосередньо громадян та згідно адвокатських запитів.

Рейдовий захід розпочато з планування та визначення маршруту відвідувань: - місця скупчення неповнолітніх; - території ринків, торгівельні мережі, привокзальні площі; - адреси реєстрації та фактичного проживання дітей, які виховуються в сім’ях, де батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, дітей, які скоїли правопорушення та злочини.

В ході рейду відвідано: -дітей, які потрапили в складні життєві обставини, проведено профілактично-роз’яснювальну співбесіду, видані попередження служби дітям та їх батькам, відібрані пояснення; - обстежено 10 сімей на предмет складання актів житлово-побутових умов проживання дітей; - з адміністраціями торгівельних об’єктів досягнуто домовленості, залишені телефонні номери для інформування службу у справах дітей та відділ ювенальної превенції щодо дітей, які жебракують; - перевірені прилеглі території навчальних закладів з метою виявлення дітей, які схильні до пропусків занять, тютюнопаління.

30.10.2017 при підведенні підсумків спільного рейдового заходу вирішено підготувати клопотання та запити до суб’єктів соціальної роботи стосовно батьків. Також, обговорено питання, під час просвітницько-профілактичних акцій «Життя +», «Поговоримо відверто» (в період місячника «Батьки і діти» з 01.11. по 01.12.2017 року), проведення бесід щодо відповідального ставлення до власного життя, осмислення інстинкту самозбереження у зв’язку з трагічною ситуацією, яка призвела до смерті підлітка. Начальник служби у справах дітей В.В. МАЛКІНА