Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«День спонтанної доброти» в Південному районі.

              Вже стало доброю традицією протягом двох років відзначати в Південному районі «День спонтанної доброти» на базі Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей.

                 Так, 21.02.2017 до мешканців центру завітали представники адміністрації Південного району на чолі з головою адміністрації Колісніченко С.С., депутатами міської ради: Сидоровим С.Л., Левченко Т.В., Капінус В.І. Також до свята приєднались і нові друзі центру – Тетяна та Вадим Малі.                  Свято пройшло в теплій, доброзичливій, домашній атмосфері. Гості завітали не тільки з добрими намірами та відкритими серцями, а й пригостили дітлахів солодощами та фруктами. Діти із задоволенням відвідали смаколики, які їм вручили гості. Кожна дитина отримала крихітку тепла та доброти, всім стало зрозуміло, що вони завжди можуть сподіватися на допомогу, підтримку з боку своїх старих друзів, бо всім їм там бракує тепла та любові із-за байдужого, недбалого ставлення до них з боку самих рідних людей.

                  І як відповідь на теплі привітання та подарунки вихованці центру віддячили гостям кількома хвилинами «спонтанної доброти», подарували свої неперевершені таланти. День доброти вдався на славу, всі залишились задоволеними – і дорослі, і діти.