Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Рейдовий захід «Діти вулиці».

     18.08.2017 службою у справах дітей адміністрації Південного району міської ради проведено рейдовий захід «Діти вулиці». Метою рейду стало відвідування дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на предмет підготовки їх до навчального року.

     Також в ході рейду були відвідані неповнолітні, у відношенні яких відкриті кримінальні провадження, обстежені житлово-побутові умови їх проживання, проведено профілактично-роз’яснювальну співбесіду з неповнолітніми та їх батьками, щодо недопущення рецидивних злочинів.      Обстежено житлово-побутові умови двох малолітніх, які знаходяться в КЗ «ЦСПРД» КМР. На момент відвідування, з матір’ю дітей проведено співбесіду. У зв’язку з досягненням під час роботи з сім’єю позитивних результатів, прийняте рішення щодо повернення дітей в родину та вирішене питання з адміністрацією КЗ НВК «Гармонія» про влаштування дітей на навчання та виховання.

     Всі відвідані під час рейду діти, які перебувають на відповідному обліку служби та є учнями закладів освіти були запрошені на 22 серпня поточного року до адміністрації Південного району на акцію «Допомога дітям до школи», яке було організовано за дорученням міського голови Андрія Білоусова, для вручення, підібраного за віковими категоріями, шкільного приладдя.

     За повідомленням управління-служби у справах дітей виконкому Чечелівської районної у місті Дніпрі ради, відвідано багатодітну родину , яка перебувала у них на обліку та змінила місце реєстрації та проживання. В теперішній час родина мешкає на території Південного району м.Кам’янського. Після відвідування та співбесіди з матір’ю, прийняте рішення про взяття родини на відповідний облік.      Відпрацьовано повідомлення головного лікаря КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2», стосовно виявлення родини, в якій виховуються малолітні діти, батьки яких, ухиляються від виконання батьківських обов’язків та проживають на території району без реєстрації (останнє місце реєстрації м. Дніпро). Інформація викладена у повідомленні підтвердилась, родину взято під контроль служби.

     За результатами рейду чотирьом батькам видані офіційні попередження служби, щодо наслідків ухилення від виконання батьківських обов’язків. Направлено одне клопотань до відділу поліції щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 КупАП за ухилення від виконання батьківських обов’язків.