Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Управління соціального захисту населення адміністрації Південного району Кам’янської міської ради інформує:

Управління соціального захисту населення адміністрації Південного району Кам’янської міської ради інформує:

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально- економічний коледж запрошує здобути вищу освіту людей з особливими потребами, а саме: особи з інвалідністю, діти-сироти, напівсироти, постраждалі від аварії на ЧАЕС, інваліди війни, переселенці зі сходу, учасники бойових дій.

Навчання на державній та контрактній основі.

Підготовка фахівців здійснюється за РВО «Перший (бакалаврський) рівень» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, по завершенню терміну навчання студенти здобувають освітній ступінь бакалавр.

Також навчання здійснюється за ОКР «Молодший спеціаліст» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Соціальна робота» на основі базової загальної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника, по завершенню терміну навчання студенти здобувають кваліфікацію молодшого спеціаліста.

Зараховані на навчання до коледжу (інваліди I-III груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі.

Бажаючим пройти навчання слід звернутись до управління соціального захисту населення адміністрації Південного району за адресою: вул. Затишна, 3, каб. № 106, тел. 56-07-39.