Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги керівників підприємств! Вебінар «Процедура банкрутства - як інструмент виводу бізнесу з кризи»

Керівникам підприємств

 

Повідомлення

 

Шановні керівники підприємств!

Запрошуємо власників бізнесу, фінансових директорів, голів юридичних департаментів тощо до участі у черговому безкоштовному для бізнесу вебінарі «Процедура банкрутства - як інструмент виводу бізнесу з кризи», що відбудеться 26 травня 2020 року (з 14:00 до 15:30), який організовує Адвокатське об’єднання Lawatec на платформі Zoom за інформаційної підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Вже ні для кого не секрет, що за результатами всесвітньої пандемії Covid-19, будуть дуже негативні наслідки для економіки, зокрема як для окремих країн, так і для всього світу в цілому. І Україна, на жаль, не є виключенням.

На період дії карантину деякі економічні галузі (промислова, транспортна, розважальна, туристична та інші) загалом або частково припинили свою діяльність, що буде мати незворотні економічні наслідки.

Таким економічним галузям або їх окремим складовим треба буде шукати вихід із ситуації, що склалася. І одним з таких рішень є процедура банкрутства.

Під час заходу 26 травня своїм досвідом поділиться Денис Ткаченко, член Комітету розвитку малого та середнього бізнесу Дніпропетровської Торгово-промислової палати, партнер Адвокатського об’єднання Lawatec, досвідчений арбітражний керуючий, адвокат, член Робочої групи при Міністерстві юстиції України з питань удосконалення законодавства у сфері банкрутства, член Комітету з питань банкрутство Незалежної асоціації адвокатів України, член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих України, член Асоціації правників України.

В рамках вебінару підприємці дізнаються про:

- Що таке процедура банкрутства, з урахуванням нового законодавства – Кодексу України з процедур банкрутства;

- Про ризики для посадових осіб та власників бізнесу стати відповідальними за боргами юридичної особи - боржника відповідно до оновленого законодавства про банкрутство;

- Про можливості та дієві інструменти процедури банкрутства, в тому числі, щодо відстрочення чи списання боргів перед кредиторами;

- Позасудові процедури банкрутства;

- Досудову санацію (санація боржника до відкриття процедури банкрутства);

- Наслідки та можливості, які надає застосування процедур банкрутства.

- Отримають відповіді на попередньо надані при реєстрації запитання.

Участь безкоштовна!

Обов’язкова реєстрація за посиланням https://cutt.ly/MyRMmiz

Інструкцію щодо підключення до заходу зареєстровані учасники отримають напередодні заходу на зазначені при реєстрації електронні адреси.

Довідки та консультації за тел.: (056)374-94-12 (13, 09), mes@dcci.org.ua, управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської ТПП.

 

 

 

Перший заступник директора департаменту

муніципальних послуг та регуляторної

політики Кам’янської міської ради                                              М.В.КРАВЦОВ