Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Малі гранти для громадських ініціатив

«International Alert» оголошує конкурс для ОГС та надає малі гранти на реалізацію ініціатив, що сприяють згуртованості громади, на місцевому рівні, у яких наслідки тривалого конфлікту призвели до напруженості у відносинах між різними групами.

Проект надає підтримку організаціям громадянського суспільства та місцевим органам влади щодо розвитку метедологічних навичок (аналіз, діалог, адвокація) та технічних компетенцій для ефективного розв’язання конкретних питань, що визначаються в результаті їхнього власного аналізу. В рамках проекту організації громадянського суспільства співпрацюватимуть із місцевим, обласним та національним органами влади та представниками ЗМІ для спільного визначення проблем та напрацювання їх рішень.

Цей запит про надання пропозицій призначений для громадських організацій та благодійних фондів, що працюють на рівні громадиобласті, загальною метою яких є сприяння згуртованності громади та запобігання напрузі в громади через забезпечення інклюзивності при прийняті стратегічних рішень, щодо розвитку громади.

Кінцевий срок подання пропозицій – до кінця дня 10 вересня 2019 року. Орієнтована тривалість проектів становить 3-5 місяців, пропозиції надсилати на електронну адресу: ALukyanchuk@international-alert.org.

Для додаткової інформації та підготовки відповідної пропозиції, необхідно переглянути документи – інструкції у додатках:

-           rfp_letter.pdf   219.9 КБ;

-           rfp_new_partners-ukr.docx   134.9 КБ;

-           budget_template_grants.xlsx   19.7 КБ.