Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс серед медіа для участі у Програмі малих грантів – VII хвиля

Пропонуємо прийняти участь у Програмі малих грантів – VII хвиля. Подати заявку можуть тільки зареєстрованим ЗМІ (ТБ, радіо, друковані газети, медіа-платформи), або онлайн ресурси, блогери, громадські організації з усіх областей України. Одні з головних критеріїв відбору – це наявність медіа-майданчика, який має сталу аудиторію та чітка заявка з описом майбутніх матеріалів.

Міжнародна організація «Internews» та ГО «Інтерньюз-Україна»  за підтримки Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади оголошують набір на VII хвилю Програми малих грантів на створення медіа-матеріалів про людей, на яких вплинув конфлікт на сході України.

Дедлайн подачі заявок: 2 жовтня 2017 року, до 18:00. Сума гранту може становити до $1 000.

Головні факти про програму:

Відбір проходить на конкурсній основі. Аплікант (ЗМІ чи журналіст) надсилає онлайн-форму заявки з описом ідей, формату, героїв для матеріалу, а також зазначаючи бюджет та період виконання роботи.

Проект триває два роки та фінансується Урядом Канади. Гранти надаються  для створення журналістських матеріалів, які стосуються соціального виміру конфлікту в Україні.

Одна хвиля проекту триває 1,5 місяці. За цей час мають бути вироблені та опубліковані усі матеріали від ЗМІ-аплікантів, які пройдуть відбір. Один журналіст або ЗМІ може подати до відбору до 5-ти матеріалів.

Відбір учасників здійснюватиме Конкурсна комісія (незалежні експерти) за критеріями, вказаними за посиланням: http://internews.ua/2017/09/small-grants-vii-wave-announcement/.

Для участі у відборі до Програми малих грантів учасники мають заповнити онлайн-анкету: http://bit.ly/smallgrants7wave та детально у ній описати ідеї майбутніх матеріалів. 

Перед поданням заявки, дуже радимо ознайомитися з рекомендаціями, які допоможуть якісніше підійти до виконання: http://internews.ua/2017/04/applications-advices/.

Результати попереднього відбору будуть повідомлені після 3 жовтня 2017 р.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Програми: Юлія Бабко e-mail:  jbabko@internews.ua, тел. (063) 710 13 96.