Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

18.09. та 21.09.2017 службою у справах дітей адміністрації Південного району Кам’янської міської ради проведені рейдові заходи «Батьки і діти»

       Криза сімейних цінностей, відокремлення подружнього життя від батьківства, неспроможність сім’ї виконувати виховні функції, функції по матеріальному утриманню дітей тягнуть за собою необхідність взяття на облік дітей, як таких що опинились у складних життєвих обставинах.

       Слід визначити, що більша частина дітей ставиться на облік служби завдяки інформації, яка надходить з навчальних закладів, лікарняних установ та громадськості району. Після наших звернень до мешканців району щодо вчасного інформування службу у справах дітей про відомі факти ухилення від виховання та утримання дітей, жорстоке ставлення до них з боку батьків дало певні результати.

       18.09. та 21.09.2017 службою у справах дітей адміністрації Південного району Кам’янської міської ради проведені рейдові заходи «Батьки і діти» в межах яких відвідано 16 родин, в яких виховуються 22 дитини, що мешкають на мікрорайонах: вул. Колеусівська, Алтайська - Матросова, Б.Хмельницького, Соцмісто, БАМ, просп. Ювілейний, пров. Мічуріна.

       Рейди пройшли дуже вдало бо розпочалися в ранці, тому ранні візити до «горе» батьків були для них несподіваними.

       Вся інформації викладена у зверненнях підтвердилась, а саме: нетверезі батьки, веселі компанії антигромадської поведінки, які ще з вечора продовжували вживання алкоголю, не турбуючись про те, що їх діти вже кілька місяців перебувають в державних установах та утримуються за державний рахунок. Матері-одиначки, які витрачають державні кошти не за призначенням, а на задоволення своїх потреб.

       Тому, служба у справах дітей не обмежилась тільки проведенням профілактичних співбесід, а й взяла на облік двох дітей з відвіданих сімей.

       Нам дуже прикро, що після проведення цих рейдових заходів під час відвідування родин, діти яких перебувають на обліку, не зважаючи на проведену певну роботу, жодних змін на краще не відбулося і ми вимушені готувати позовні заяви до суду, на позбавлення батьків батьківських прав, що призводить дітей до соціального сирітства.

       Але, не так все сумно в службі у справах дітей, бо протягом тижня до нас звернулись: з заявою про повернення сина з будинку дитини, у зв’язку з тим, що мати змінила спосіб життя і усвідомила свій материнський обов’язок. Мати, яка тривалий час зловживала алкоголем і байдуже ставилась до своїх батьківських обов’язків у відношенні малолітнього сина, у зв’язку з тим, що домовилась про проходження медичного лікування від алкогольної залежності, влаштувалась на роботу та розпочала наводити належний порядок у квартирі.

       Завдяки плідній співпраці з усіма суб’єктами соціальної роботи з батьками відповідної категорії, ми отримуємо і позитивні результати.