Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Південному районі Кам`янського святкували Масляну

        У суботу, 25 лютого, в Південному районі на площі біля ПК «Хімік» пройшли народні гуляння з нагоди святкування Масляної. Незважаючи на дощову погоду, дорослі і діти прийшли з веселим настроєм проводити тривалу зиму та зустріти весну.

       Мешканців району на масовому заході вітали почесні гості народний депутат України Олександр Дубінін, Кам'янської міський голова Андрій Бєлоусов, секретар міськради Олександр Залевський, депутат міської ради Сергій Сидоров, а також голова адміністрації Південного району Світлана Колісніченко. У своєму зверненні до городян Андрій Бєлоусов привітав усіх присутніх зі святом Масляної, побажав здоров'я, щастя, миру і благополуччя.

       Організатори заходу підготували для гостей насичену розважальну програму з виступом творчих колективів ПАТ "ДНІПРОАЗОТ" та ПрАТ "ЄВРАЗ ЮЖКОКС". Жителі із задоволенням брали участь в цікавих конкурсах, традиційних забавах, змаганнях, інтерактиві. Гостей пригощали млинцями, варениками, гарячими напоями та іншою смакотою. Кульмінацією свята стало спалення опудала, яке уособлює зиму.