Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

ЗВІТ про проведення громадського обговорення щодо приєднання Степової сільської територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області (сіл Степове і Благовіщенка) до Кам’янської територіальної громади Дніпропетровської області

ЗВІТ
про проведення громадського обговорення щодо приєднання
Степової сільської територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області (сіл Степове і Благовіщенка)
до Кам’янської територіальної громади Дніпропетровської області

 

На виконання резолюції секретаря міської ради Залевського О.Ю. на лист Степового селищного голови Світличного Ю.В. (вхід. №5-21/922З від 27.07.2018) щодо ініціювання добровільного приєднання Степової сільської територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області (сіл Степове і Благовіщенка) до Кам’янської територіальної громади Дніпропетровської області, відділом інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради було підготовлено розпорядження міського голови від 26.07.2018 №286-р «Про проведення громадського обговорення щодо приєднання Степової сільської територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області (сіл Степове і Благовіщенка) до Кам’янської територіальної громади Дніпропетровської області» та
26 липня 2018 року на офіційному веб-сайті міської ради оприлюднене інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення у формі електронної консультації.

Розпорядження про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднювалось газеті «Любимый город ДЗ»
від 01.08.2018 №31(166). Також, відповідна інформація публікувалась іншими міськими засобами масової інформації.

Термін надання пропозицій в рамках громадського обговорення
у формі електронної консультації з даного питання закінчився
26 серпня 2018 року.

Починаючи з 26 липня 2018 року всі бажаючі (як прості мешканці так і юридичні особи, організації, установи, громадські організації тощо) могли надавати свої пропозиції чи зауваження на електронну адресу відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради.

Під час проведення громадського обговорення до відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради надійшло 1 (одне) звернення від Козловцевої Єлизавети Олександрівни, в якому вона підтримала пропозицію щодо приєднання Степової сільської територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області (сіл Степове і Благовіщенка) до Кам’янської територіальної громади Дніпропетровської області.

Станом на 26.08.2018 інші пропозиції та зауваження з питання винесеного на громадське обговорення до Відділу не надходили.

 

 

Начальник відділу інформаційної
діяльності та взаємодії
з громадськістю  міської ради                                             Ю.А.БЕРЕЖНИЙ