Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс ідей C.O.D.E.: для справжніх IT-героїв

Пропонуємо прийняти участь у конкурсі ідей C.O.D.E. для усіх IT-героїв.  Якщо Ви переповнені ідеями щодо того, як правильно розповісти про реформи українським громадянам, як пояснити їм, що робиться в енергетиці, як покращити використання відкритих даних в енергосекторі, то Вам необхідно подати онлайн заявку до 10 жовтня 2017 року для участі на сайті: https://docs.google.com/forms/d/1y_qAQhC_NXG06QDfouR2CfefAvviLBozF-Ks2QIspa8/viewform?edit_requested=true.

Загальний фонд на реалізацію ідей становить $30 000.

Аналітичний центр DiXi Group, в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» запрошує вас взяти участь у конкурсі ідей, присвяченому роботі з відкритими даними в галузі енергетики. Мета – створити і запустити продукти і рішення, які б допомогли громадянам краще зрозуміти, що відбувається в енергетичному секторі, отримувати оперативну інформацію в доступному форматі, реагувати на порушення.

Для напрацювання ідей пропонується використовувати інформацію і дані, які розміщені на “Енергетичній карті України” (http://map.ua-energy.org/), сайті міністерства енергетики, НКРЕКП тощо. Разом із тим, не обмежуватися цими ресурсами та пропозиціями.

Очікуються яскраві ідеї щодо розробки сервісів, візуалізацій та інших інструментів, продуктів, що використовують будь-який набір існуючих даних в секторі енергетики.  За результатами конкурсу DiXi Group надасть підтримку найкращим ідеям для їх подальшої реалізації.

Організатори планують підтримати 1-3 успішні проекти. У разі необхідності (наприклад, через велику кількість пропозицій), для визначення переможця може бути оголошений другий етап відбору, про що кандидати будуть заздалегідь поінформовані.

Оцінка проводитиметься за наступними критеріями:

-         значущість (аудиторія, яку реалізація ідеї може потенційно охопити) − до 25 балів;

-         відповідність меті та завданню конкурсу (наскільки реалізація ідеї зробить зрозумілішим енергетичний сектор України для пересічних громадян, зробить інформацію про енергетику доступнішою і ближчою до споживачів) – до 40 балів;

-         реалістичність (потенційний проект на основі ідеї може бути реалізований та принести перші результати до 31 жовтня 2018 року в межах загального доступного фінансування; команда має потенціал реалізувати проект) – до 35 балів.

За підсумками Конкурсу конкурсна комісія сформує рейтинг проектів та оголосить імена переможців.

З додатковою інформацією та докладними умовами участі в конкурсі     можна ознайомитися за посиланнями: http://ua-energy.org/uk;   https://drive.google.com/file/d/0B4ejcvxSF2kXd1F5TGNsWDRHeVk/view