Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

засідання міської координаційної ради з безпечної життєдіяльності населення

25.07.2019 у м.Камянському під головуванням начальника відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Процика І.І. проведено засідання міської координаційної ради з безпечної життєдіяльності населення на тему: «Підвищення ролі і відповідальності спеціалістів служб охорони праці та профспілкового активу із запобігання виробничого травматизму в сучасних умовах».

На координаційній раді були присутні представники служб охорони праці підприємств міста.

Процик І.І. – звернув увагу присутніх на те, що збереження життя, здоров’я і працездатності людини у процесі трудової діяльності є головною метою державної політики України в сфері охорони праці.

Права працівників на охорону праці, гарантовані Конституцією України, за будь яких обставин повинні забезпечуватись роботодавцем і бути предметом його особливої турботи.

Саме тому головним завданням сьогодні повинно стати всебічне сприяння зниженню рівня виробничого травматизму і важкості праці, збереженню здоров’я людей, підвищенню ефективності трудової діяльності.

Також усім присутнім було надано інформаційні бюлетені в яких роз’яснено законодавство про охорону праці.

За активне сприяння підвищенню рівня безпеки та поліпшення умов праці на виробництві, бездоганне виконання службових обов’язків, високий професійний рівень були відзначення Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради представники підприємств міста де відбулось значне зниження рівення виробничого травматизму.

Представники приватного акціонерного товариства «ЮЖКОКС» та публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат» доповіли про заходи, які вживаються службою охорони праці для запобігання випадкам виробничого травматизму.

Міська рада висловлює подяку всім працівникам служб охорони праці підприємств нашого міста й представникам профспілок за таку нелегку, відповідальну й необхідну роботу на користь створення та забезпечення безпечних умов праці на робочих місцях, запобігання виробничому травматизму і професійним захворюванням, від якої значною мірою залежить найцінніше – людське здоров’я та життя.

Підсумовуючи засідання начальник відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Процик І.І. побажав керівникам підприємств
 в подальшому забезпечувати безпеку праці та охороняти найцінніше – життя та здоров’я людей.