Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Гранти для письменників»

Організація CEI (Central European Initiative) пропонує гранти для письменників віком до 35 років з країн, що не входять до ЄС. Грант передбачає стипендію у розмірі 5000 EUR на трьохмісячне перебування у письменницькій резиденції в одній із країн-учасниць програми за вибором апліканта.
Дедлайн – 30 квітня 2017 р.

Центрально-Європейська ініціатива (CEІ) надає стипендії для письменників, спрямовані на заохочення транскордонного співробітництва та просування в галузі літератури. Вона відкрита для молодих письменників у віці до 35 років (з країн – Албанія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Македонія, Молдова, Чорногорія, Сербія та Україна).

Переможець конкурсу отримає грошовий приз у розмірі 5000 євро на три місяці проживання в державі-члені СЕІ по своєму вибору. У цей період, обраний автором, він буде працювати над літературним проектом, який запропонував у своїй заяві.

Заявки повинні бути відправлені звичайною поштою в Асоціацію словенських письменників по 30 квітня 2017 року.

Переможець стане Гостем 32-го Міжнародного літературного фестивалю, який пройде 6-10 вересня в різних місцях в Словенії.

Детальна інформація щодо участі у конкурсі за посиланням: http://www.cei.int/content/cei-fellowship-writers-residence-call-applications-2017-deadline-30-april