Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандартів IBAN

Про зміну реквізитів бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандартів IBAN

       УВАГА! З 01.10.2019 змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандартів IBAN.

     За інформацією Управління Державної казначейської служби України у м. Кам'янському Дніпропетровської області з 01.10.2019 вводяться в дію банківські рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів державного і місцевих бюджетів, сформовані за стандартом IBAN.

     На виконання пункту 3 постанови Правління НБУ від 28 грудня 2018 року №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» Державною казначейською службою України здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандартів IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку − не більше 14 цифрових символів.

      Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснюватись Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

     З 01.10.2019 по 31.10.2019 діятиме перехідний період, протягом якого банки зобов’язані самостійно здійснювати заміну діючих рахунків відповідно до вимог IBAN, з 01.11.2019 рахунки за стандартом IBAN діятимуть на постійні основі.

                                                                  Департамент фінансів Кам’янської міської ради