Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міжнародний конкурс відеокліпів від SPARE

SPARE запрошує молодь віком до 17 років взяти участь у конкурсі відеокліпів #Domorewithless2017. Основною метою проекту є скорочення викидів парникових газів та пом’якшення небезпечних наслідків зміни клімату. Швидше і дешевше всього цього можна досягти шляхом більш ефективного використання енергії.

Умови конкурсу:

1. Зняти відео на тему енергозбереження та протидії зміни клімату, використовуючи свою уяву та творчість. не потрібно ніякого спеціального обладнання, досить і камери на телефоні. Відео має бути не довше 3 хвилин, і воно повинно відповідати на одне або кілька наступних питань:

– Як нам жити краще і веселіше, але при цьому використовувати менше енергії і ресурсів?
– Як ми можемо допомогти нашим друзям, колегам, батькам, сусідам, політикам зрозуміти, що можна «робити більше, але використовувати при цьому менше енергії»?
– Що саме зробив ти для того, щоб зробити більше, використовуючи менше енергії?

2. Завантажити своє відео на YouTube:

Назва відео має бути в такому форматі: НАЗВА ВІДЕО #DOMOREWITHLESS2017 #НАЗВА КРАЇНИ – латинськими літерами. Наприклад, BE ENERGY EFFICIENT #DOMOREWITHLESS2017 #UKRAINE.

В описі до відео необхідно вказати інформацію про себе: І) назва відео, ІІ) ім’я (імена) та прізвище (прізвища) творців, ІІІ) номер і адресу вашої школи (місто, країна),
ІV) відео створено спеціально для конкурсу SPARE.

Також, необхідно надіслати інформацію про себе та посилання на відео на адресу domorewithless2017@gmail.com та spare-coordination@spareworld.org. В тексті листа необхідно вказати: І) назву відео, ІІ) ім’я (імена) та прізвище (прізвища) творців, ІІІ) вік,
ІV) адреса школи (місто), V) країну проживання. В разі відсутності цієї інформації відео
НЕ БУДЕ прийнято для участі в конкурсі.

3. Поширити своє відео, ділитись ним в соціальних мережах та збирати лайки на YouTube !

4. Останній термін завантаження відео – 1 квітня 2017 року.

Всі відео беруть участь в міжнародному етапі конкурсу. Конкурс проводиться, як серед творців відео зі SPARE-країн, так і з будь-яких інших. 20 відео, які набрали найбільше переглядів і лайків на YouTube, будуть оцінюватися журі міжнародного фіналу. Останній термін для підрахунку переглядів і лайків – 1 квітня 2017 року.

Переможецьця  міжнародного етапу конкурсу буде оголошенийна
до 1 травня 2017року.  Найкраще відео отримає нагороду в 300 євро. Відео, що зайняли друге і третє місце, отримають, відповідно, 200 і 100 євро. 

Детальна інформація щодо конкурсу за посиланням: http://www.sweetosvit.org.ua/?p=1393.

За довідками також можна звернутись до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2 та за телефоном: (05692) 3-76-41.