Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Різдвяна зірка засіяла – освітила небеса

Від покоління до покоління передавались традиції святкування Різдва Христового. Саме на новорічно-різдвяні свята ми відходимо від буднів та знаходимо час, щоб подумати про щось приємне, помріяти про майбутнє, згадати радісне та відчути смак життя. Так, напередодні різдвяних свят, 4 січня 2019 року, кам’янчани літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району м.Кам’янського, побували на святкуванні Різдва Христового.

Присутні на святі отримали позитивний емоційний заряд, адже потрапили в атмосферу родинного тепла, справжньої різдвяної містерії, долучились до спільної коляди з аматорськими ансамблями «Журавка», «Матіола» та «Надія». З добрими, щирими словами привітань звернулася до присутніх на святі директор Територіального центру В.П.Кізенко.

На заході прозвучали веселі гуморески та пісні у виконанні Валентини Яланської, Людмили Нагорної та Раїси Пилипенко. Кожен із присутніх мав можливість зануритись у прекрасну святкову атмосферу, ознайомитись із давніми звичаями святкування Різдва Христового.