Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Представникам малого та середнього бізнесу! Зустріч у Дніпрі з представниками німецької бізнес делегації

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дніпропетровська торгово-промислова палата (далі – ДТПП) запрошує підприємців області на зустріч з представниками німецької бізнес делегації, що завітає до Дніпра 12 червня 2019р. в рамках планів роботи українсько-німецького коопераційного бюро, створеного на базі ДТПП за ініціативи Дніпропетровської та Магдебурзької торгово-промислових палат.

Початок зустрічі в Дніпрі о 9:30, регламент – 3 години.

Місце проведення: ДТПП, вул. Шевченка, 4, м.Дніпро.

В складі делегації керівники наступних підприємств німецького регіону Саксонія – Ангальт:

1. «Зіберт – Гідравліка&Пневматика» (www.siebert-hydraulik.de), рік заснування: 1990, на сьогоднішній день на підприємстві працює близько 40 осіб. Продавець/дистриб’ютор товарів в сфері гідравліка/пневматика, машинобудування (більше 300 000 найменувань), повного асортименту лідера світового ринку в області гідравліки – ParkerHannifin; обробка металу різанням. Компанія займається як продажом компонентів, так і втіленням в життя специфічних для галузей гідравліка та пневматика проектів.

Бажані партнери: машинобудівні, промислові підприємства, фірми, які мають справу із гідравлікою, сільськогосподарською технікою.

Вид бажаної кооперації: поставка товарів, виробництво, надання консультацій, передача виробничих замовлень на Україні.

Налагоджена співпраця із окремими країнами Європи та Україною.

2. MCE Ашерслебен(http://www.mce-aschersleben.com), рік заснування: 1898, на сьогоднішній день на підприємстві працює близько 70 осіб. Виробник промислового устаткування.

Джерело енергії: пароводяні контури; глушники шуму відпрацьованих газів.

Сталь / залізо: пристрої /системи для нагнітання / вдування / наповнення / накачування EAF / LF; запасні частини /запасне обладнання.

Нафта / масло / мазут / газ / хімія: колони, реактори; секційні охолоджувачі.

Бажані партнери: підприємства із енергетичної галузі, металургійної, хімічної промисловості, сталеливарні заводи; виробництво із використанням металоконструкцій; виробництво / технічний догляд.

Вид бажаної кооперації: постачання запасних частин для сталеливарних заводів; постачання апаратів пароводяного контуру для електростанцій; постачання глушників; придбання стальних конструкцій.

Постачання до багатьох країн по сьому світі.

 

3. ТОВ «Турбота про людей похилого віку Хуманас» (www.humanas.de), рік заснування: 2006, на сьогоднішній день в закладі працює 259 осіб. Догляд / сектор здоров'я: амбулаторний догляд та супровід, денний догляд, проживання для літніх людей. Будівництво децентралізованих, не далеко від місця проживання, що належать до мережі та інтегрованих у соціальний простір житлових парків, - на даний момент 12 житлових парків на території Саксонії-Ангальт.

Бажані партнери: соціальна галузь (догляд) / надавачі різних форм догляду; виробники сонячних панелей.

Вид бажаної кооперації: постачання / придбання / виробництво / консультування.

На сьогоднішній день перебуває у співпраці із українською будівельною фірмою по будівництву власних житлових парків.

 

4. ТОВ «Дах – Сервіс на сході» (http://www.dachserviceost.de), рік заснування: 1994, на сьогоднішній день в компанії працює 16 осіб. Будівництво (без оздоблювальних робіт), покрівельні роботи: планування, організація та виконання робіт з будівництва /монтажу дахів будь-яких видів на старих будинках та новобудовах, а також на тих, що охороняються як пам’ятники; спорудження будівельних лісів та димоходів, бляшані роботи, виготовлення балконних систем, гідроізоляція пласких дахів (з використанням спеціальних систем), зелених дахів; будівництво ізольованих та неізольованих фасадних систем, облицьованих металом та систем покрівель (із використанням касетних стін, сандвіч / багатошарових покриттів та трапецієподібних покриттів).

Бажані партнери: будівельні підприємства; фірми, що займаються фасадами та покрівлями.

Вид бажаної кооперації: співробітництво між фірмами; обмін співробітниками; залучення учнів професійного навчання та кваліфікованих співробітників.

 

5. ТОВ «Виготовлення пристроїв Гіггель» (http://www.giggel.com), рік заснування: 1998, на сьогоднішній день в компанії працює близько 100 осіб. Будівництво машин та обладнання.

Постачальник для: автомобільної промисловості; повітряного транспорту; залізної дороги; медичної техніки; інших галузей обробки метала та полімерних матеріалів.

Пропонується: проектування, виготовлення прототипів / дослідних зразків, невеликих серій; інженерія / спорудження; лазерна техніка; формування труб /листового металу; обробка металу різанням; техніка з'єднання; вимірювальна техніка.

Бажані партнери: підприємства з аналогічним профілем.

Вид бажаної кооперації: фірма «Гіггель» в якості Виконавця; фірма «Гіггель» в якості Замовника; кадри (цілеспрямований пошук). Налагоджена співпраця із окремими країнами Європи та Україною.

 Участь для українських учасників безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація шляхом заповнення форми за наступним посиланням:https://u.to/vxZmFQ

Реєстрація по 07 червня 2019р. включно!

Зі всіх організаційних питань щодо зазначеного заходу прохання контактувати з представником українсько-німецького коопераційного бюро Дніпропетровської торгово-промислової палати Євгенією Бойко 

за тел.: (056) 374-94-10 (12), e-mail: bco@dcci.org.ua.

З повагою до вас та до вашого бізнесу

Дніпропетровська торгово-промислова палата

тел.: (056) 374-94-12 (10, 09)

bco@dcci.org.ua

www.cci.dp.ua

 

 

Директор департаменту
муніципальних послуг
та регуляторної політики
міської ради                                                                                                           М.Г.ГУРСЬКА