Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурс для молодих підприємців Diamond Challenge Ukraine 2017/2018

Пропонуємо прийняти участь у конкурсі для молодих підприємців віком     15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу.

Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки Diamond Challenge  (http://diamondchallenge.org/) надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя.

Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Учасники конкурсу отримують цінний практичний досвід у:

-         формулюванні ідеї для власного бізнесу;

-         тестуванні своєї ідеї, методом «спілкування» зі своїм кінцевим споживачем та збором інформації щодо актуальності (життєздатності) проекту;

-         навиках презентації проекту експертам конкурсу та зацікавленим учасникам.

Реєструйся, якщо: 

-         у тебе є ідея для бізнесу або соціальної інновації, яка потребує реалізації;

-         тобі від 15 до 18 років;

-         ти навчаєшся у загальноосвітній школі або профільному коледжі (студенти университетів НЕ МОЖУТЬ брати участь у конкурсі);

-         у тебе є товариші, які хочуть разом з тобою втілювати бізнес або соціальний проект в життя;

-         хоча б один з вас говорить англійською мовою.

Зареєструватися для участі можна за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com/ до 5 січня 2018 року.

В рамках даного конкурсу молоді українські таланти можуть презентувати свій бізнес-проект та мати шанс виграти 11 000 доларів США.

У 2017-2018 рр. Diamond Challenge проходить у три етапи:

1) Відбірковий тур в Україні – презентація проектів командами. Команда переможців відбіркового туру отримає фінансову винагороду у розмірі 1000 доларів США та поїздку до США, в штат Делавер (надається оплачене проживання на 3 дні для команди та їх представника), де пройде півфінал Diamond Challenge.

2) Півфінал, що пройде в США, в Штаті Делавер за день до Молодіжного Підприємницького Саміту (Youth Entrepreneurship Summit) 12 квітня 2018 року. Youth Entrepreneurship Summit 2018 – унікальна одноденна конференція для молоді, присвячена інноваціям та підприємництву та включає в себе інтерактивні сесії, виступи цікавих спікерів, можливість для нетворкінгу та проведення заключного етапу Diamond Challenge.

3) Фінальний раунд під час Youth Entrepreneurship Summit – 13 квітня 2018 року.

Учасники можуть позмагатися за фінансовий приз:

1 місце – 11 000 доларів США;

2 місце – 7000 доларів США;

3 місце – 3500 доларів США;

З додатковою інформацію про проект можна ознайомитись на сторінці Благодійного Фонду ICEPP: http://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeukraineforhighschoolentrepreneurs.html, а також звертатись за електронною поштою: icepp.ngo@gmail.com