Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Свято Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

У цей березневий день прекрасна половина людства чекає кольорів, ніжності і подарунків. Так вже традиційно склався цей день. Усі з нетерпінням чекають цього свята, радіють, коли воно приходить.

Тож і Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району не зміг залишитись осторонь. Для наших шановних жінок 6 березня відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.    

За дорученням голови адміністрації Дніпровського району Сауся Олександра Васильовича, його заступник Пучкін М.М. привітав присутніх та вручив святковий торт. На святі були також присутні: помічник-консультант депутата міської ради Лаліменко Борис Федорович, директор Територіального центру Кізенко Валентина Петрівна, які особисто привітали присутніх в залі жінок.

Цікавими віршами та піснями порадували гостей заходу діти КЗ «Санаторний дошкільний навчальний заклад» № 41 «Посмішка» Кам'янської міської ради.

Насичену святкову програму подарували наші дорогі жінки, учасниці ансамблів «Журавка» та «Матіола». Чудові вірші, присвячені жінці, прочитав член спілки письменників України Лаліменко Б.Ф. З щирими привітаннями виступила Передиста Ольга Федорівна. З гуморесками виступила Пилипенко Р.Я. Завершився захід святковим чаюванням.

Гості отримали незабутні враження, бурхливі емоції та залишили у своєму серці яскраві спогади від почутого.