Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Програма грантів НВСЕ 2018-2019

Harald Binder Cultural Enterprises (НВСЕ) оголошує конкурс грантів на підтримку культурних, мистецьких та освітніх проектів. Сума гранту становить від 500 до 5 000 € та покриває 70% від усього бюджету проекту.

Заявки приймаються від громадських, неурядових та неприбуткових організацій англійською мовою.

Обов’язковою є реалізація проекту з січня по листопад 2019 року в Україні.

Зустріч про умови та деталі подачі заявок відбудеться 8 жовтня 2018 року, о 17.00 у Львові: НВСЕ Grant   Program 2018-2019: деталі подачі проектних заявок

Конкурс відбувається вдруге. Переможцями першого добору HBCE Grant   Program були такі проекти та організації зі всієї України: центр інноваційної освіти «Про.Світ», громадська організація «Культурний проект», міжнародний культурний форум «СлободаКульт», міждисциплінарний центр дослідження сучасного мистецтва «Dream Project», центр незалежного театру «Сцена 6», освітній проект музичного навчання дітей та дорослих «Vedel School», кіношкола «Wіz-Art».

НВСЕ заснована у 2015 році культурним підприємцем та меценатом Гаральдом Біндером, який більше 20-ти років провадить дослідницьку діяльність в Україні та є засновником Центру міської історії у Львові. В основі діяльності HBCE підтримка ініціатив, що сприяють сталому розвитку культури та освіти в Україні. Найбільшим проектом HBCE є створення сучасного міждисциплінарного мистецького простору Jam Factory Art Center на Підзамче, в індустріальному районі Львова.

Заявки приймаються до 1 листопада 2018 року (до 18:00 за київським часом).

Детальна інформація про критерії програми та аплікаційна форма доступні на сайті НВСЕ за посиланням: http://hbce.com.ua/our-grants/.

Контактна електронна адреса: info@hbce.com.ua.