Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Європейський тиждень місцевої демократії»

Кожної осені в Україні проводиться «Європейський тиждень місцевої демократії», головною метою якого є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень.

Особлива увага приділяється проведенню зазначених заходів для молоді в школах. Сьогодні до адміністрації Південного району завітали учні СЗШ №20 ім. О.І. Стовби – лідери шкільного самоврядування. Молоді люди задавали важливі питання голові адміністрації району Колісніченко С.С. : про можливості шкільного самоврядування, участі молоді у суспільно-політичному житті міста та району. Світлана Сергіївна розповила про свій особистий досвід роботи з молодіжними організаціями. Також обсудили можливості співпраці адміністрації району з молодіжними шкільними організаціями.

Зустріч вийшла цікава..Будемо і надалі запрошувати активну молодь у гості, бо молоде покоління – це наше майбутнє, яке і побудує Європейську Україну.