Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Заступник директора департаменту

Заступник директора департаменту

Засядьвовк Вадим Миколайович

Посада: заступник директора департаменту
Дні та часи прийому: четвертий понеділок місяця з 10-00 до 12-00; 13-00 до 16-00
Адреса роботи: 51931 м.Кам`янське вул.Москворецька,14
Ел.скринька: dp-gkb@dndz.gov.ua
Телефон: (0569)55-40-61

Основні завдання:

Забезпечує ефективне виконання закріплених за заступником директора департаменту напрямків роботи департаменту щодо реалізації державної політики у сфері капітального будівництва, а саме:

- сприяє реалізації на території міста державної політики у галузі будівництва. - проводить роботи по організації будівництва житлових будинків, об’єктів освіти, охорони здоров’я, зв’язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно-побутового й іншого призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету.

- регулює роботу підпорядкованого відділу щодо ефективної взаємодії з іншими підрозділами, суміжними сферами, науковими, проектними і будівельними організаціями, провідними експертами з питань, що стосуються галузі будівництва.

- бере участь в укладенні з проектними і науково-дослідними організаціями договорів на розроблення проектно-кошторисної документації та здійснення ними авторського нагляду за будівництвом.

- бере участь у підготовці та формуванні планів проектування та будівництва будинків, будівель, споруд, їх комплексів, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури.

- сприяє раціональному використанню бюджетних коштів, виділених на капітальне будівництво.