Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Житлові питання

 УВАГА!


Обов’язковий перелік документів, умови та підстави для взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, зазначено у Житловому кодексі Української РСР, Правилах обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, відповідних законах України та постановах Кабінету Міністрів України, посилання на які містяться у розділі «Нормативні акти», а також у розділі «Загальна інформація».

За більш детальними роз’ясненнями щодо переліку документів, умов та наявності підстав для взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, можна звертатися у робочі часи робочих днів з понеділка по п’ятницю до адміністрації Дніпровського району міської ради.


 Щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку 

в адміністрації Дніпровського району міської ради


Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня адміністрацією Дніпровського району міської ради здійснюється перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян, які перебувають на квартирному обліку. Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету міської ради, проводяться після прийняття відповідних рішень виконавчим комітетом міської ради на його засіданні.

Для актуалізації облікових даних громадян, які перебувають на квартирному обліку, стосовно сімейного, майнового, соціального стану громадянина та членів його сім’ї, необхідно у період до 31 грудня поточного року звернутися до адміністрації Дніпровського району міської ради до к. 203 по просп. Перемоги, 63 з понеділка по четвер – з 8-00 до 16-00, у п’ятницю – з 8-00 до 15-00 (крім обідньої перерви, вихідних та святкових днів).

При собі необхідно мати довідку(-и) про склад сім’ї з місця реєстрації громадянина та членів його сім’ї, оригінали та копії документів, що посвідчують особу, сімейний стан, майновий стан, пільги тощо громадянина та членів його сім’ї. Інші документи надаються або запрошуються за необхідності.

Розділ сайту:Житлові питання