Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Інформація про комісію (комісії) з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об`єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, спричинених збройною агресією рф проти України

Створено: 2024-04-09 16:09:22Оновлено: 2024-04-22 14:05:30

Рішення про утворення комісій, їх склад та положення

Рішення №512 від 01.11.2023 "Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією росією"

Рішення №514 від 01.11.2023 "Про утворення комісії для обстеження пошкоджених/знищених об'єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією росією"

Місцезнаходження комісій

Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв Рятувальників, 14, п/і 51931

 

Контакти комісій

тел. 55-40-66, 55-40-69; електронна адреса dp-gkb@kam.gov.ua

 

Порядок роботи комісій

Засідання комісій проводиться за адресою: м. Кам'янське, вул. Героїв Рятувальників, 14, 3-й поверх.

Дата і час проведення засідання комісій - по потребі.

 

Інформація за результатами засідань комісії (комісій) з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об'єкти нерухомого майна (станом на 2023 рік)

    У 2023 році працювала комісія для обстеження пошкоджених/знищених об'єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф. Засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об'єкти нерухомого майна - не проводились. Дані роботи комісій:

1). Кількість розглянутих заяв про надання компенсації - не було звернень;

2). Кількість прийнятих рішень щодо надання або відмови у наданні компенсації за пошкоджені /знищені об'єкти нерухомого майна - рішення не приймались;

3). Рішення щодо надання або відмови у наданні компенсації за пошкоджені/знищені об'єкти нерухомого майна - рішення не приймались;

4). Сума компенсацій, розрахованої за рішеннями про надання компенсації за пошкоджені та знищені об'єкти - не розраховувались.

 

Інформація за результатами засідань комісії (комісій) з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені /знищені об'єкти нерухомого майна (станом на 2024 рік)

Дані роботи тимчасової робочої групи комісії для обстеження пошкоджених/знищених об'єктів внаслідок воєнних дій рф на території Кам'янської міської територіальної громади:

1). Кількість розглянутих заяв про надання матерільної допомоги - 121;

2). Кількість прийнятих рішень щодо надання допомоги - 109, кількість прийнятих рішень щодо відмови у наданні матеріальної допомоги - 12;

3). Рішення щодо надання матеріальної допомоги - 106, рішення щодо відмови у наданні матеріальної допомоги - 12, (Протокол тимчасової робочої групи для визначення розміру матеріальної допомоги постраждалим внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України);

4). Сума допомоги, розрахованої за рішеннями про надання допомоги за пошкоджені та знищені об'єкти - 2 246 000,00 гривень.