У Кам’янському завершились Дні сталої енергії
У цьому році, через пандемію Сovid-2019, Дні сталої енергії у Кам’янському проходили в новому онлайн-форматі на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» у Фейсбуку.
В рамках заходу було проведено конкурси дитячого малюнку «Енергозбереження – крок до майбутнього», есе «Енергозбереження – почни з себе!» та фотоконкурс «Енергозбереження – з мрії в реальність». Спочатку всі бажаючі взяти участь у конкурсах надсилали свої роботи на електронну пошту, а потім, з 14 по 17 вересня на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» за допомогою «лаків», відбувалося онлайн-голосування. 18 вересня було визначено переможців конкурсу.
Мета цих конкурсів – привернення уваги суспільства, зокрема дітей та їх батьків, до наявних проблем у сфері енергозбереження та охорони довкілля, популяризація енергоефективного способу життя, формування свідомості, направленої на шанобливе та економне ставлення енергетичних ресурсів, формування культури споживання енергоресурсів.
Щодня, під час заходу, проводилася вікторина-гра «Споживай енергію розумно». Відповідаючи на питання вікторини учасники могли перевірити та покращити свої знання щодо ефективного та ощадного використання енергетичних ресурсів.
Вітали переможців та дарували їм енергозбережні подарунки в завершальний день заходу 19 вересня.
Також 19 вересня було проведено екоквест «Бережи енергію – збережи Україну!». У екоквесті прийняли участь дві команди: команда «Енергетик» представляла Кам’янський державний енергетичний технікум, команда «Жайворонок» - Центр молодіжних ініціатив Кам’янської міської ради. Виконуючи квест, учасники розгадували зашифровані локації та відповідали на питання, демонструючи свої знання у сфері енергозбереження. Перемогла команда «Енергетик». Всі учасники отримали нові знання та енергозбережні подарунки.
Проведення різноманітних заходів, розрахованих на різні аудиторії, сприяє утвердженню в свідомості переконання, що сталі енергетичні технології, моделі поведінки й управлінські рішення не лише економічно вигідні і корисні для природного довкілля, але й цілком досяжні та життєздатні.