Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Список депутатів міської ради по фракціях

Створено: 2016-01-25 15:51:01Оновлено: 2020-11-03 11:06:22

 

 

 

 

СПИСОК
депутатів Кам’янської міської ради
VІІ скликання по фракціям

 

станом на 28.10.2020

 

з/п

П.І.Б. депутата

Примітка

«Кам’янська міська партійна організація Політична партія «Бджола»

1.

ЛЕВЧЕНКО Тимур Владиславович  

Керівник фракції

2.

ВОРОЖКО Сергій Сергійович

 

3.

КРУТЬ Артур Валерійович

 

4.

ДЕМЕНТЬЄВ Дмитро Віталійович

 

5.

ГУСЄВ Антон Сергійович

 

6.

ГОРБАРЕНКО Іван Львович

 

7.

ДРОГОВОЗ Андрій Андрійович

 

8.

БОГОВИК Сергій Леонідович

 

9.

ДІДУР Віталій Вікторович

 

10.

САУСЬ Костянтин Вікторович

 

11.

ГУРСЬКА Марина Гарріївна

 

12.

КАПІНУС Валентина Іванівна

 

13.

ДАРАДАН Тетяна Миколаївна

 

14.

ПОЛИНЬКО Микола Олексійович

 

15.

ДОНЕЦЬ Олександр Євгенович

 

16.

МИРШАВКА Сергій Іванович

 

17.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Віталій Григорович

 

«Пропозиція»

1.

ДЕМІШЕВА Олена Вікторівна 

Керівник фракції

2.

ТОРІШНЯ Ганна Анатоліївна  

 

3.

САРАНЧА Марина Вікторівна

 

«Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

1.

ЗАЛЕВСЬКИЙ Олександр Юрійович

Керівник фракції

2.

МАКСИМОВИЧ Ігор Володимирович

 

«Об’єднання «Самопоміч»

1.

ОЛЯНЮК Олександр Сафронович

Керівник фракції

2.

ПОЛІВОДА Юлія Петрівна

 

3.

НЕКЛЕСА Олена Олександрівна

 

«НАШ КРАЙ»

1.

ЛІСНИЧИЙ Ігор Станіславович

Керівник фракції

2.

КОВАЛЕНКО Сергій Миколайович

 

3.

САХНО Марина Миколаївна

 

«Українське об’єднання патріотів – «УКРОП»»

2.

ПРИСТУПА Максим Юрійович

 

3.

САМОЙЛЕНКО Григорій Миколайович

 

«Опозиційний блок»

1.

ПАВЛЮК Сергій Михайлович

 

2.

ХИТРОВ Андрій Миколайович

Керівник фракції

 «Європейська солідарність»

1.

КИТАЄВ Євген Анатолійович

Керівник фракції

2.

ПЛОХОЦЬКИЙ Сергій Володимирович  

Заступник керівника фракції

3.

ШКУРЕНКО Наталія Юріївна

Секретар фракції

4.

ПІДГУРСЬКИЙ Михайло Іванович

 

Депутатська група «Сильні Разом»

1.

САУСЬ Костянтин Вікторович

Голова групи

2.

ПОЛИНЬКО Микола Олексійович

 

3.

КРУТЬ Артур Валерійович

 

4.

ГУРСЬКА Марина Гарріївна

 

5.

КАПІНУС Валентина Іванівна

 

6.

ДАРАДАН Тетяна Миколаївна

 

Позафракційні 

1.

БЕСПАЛЬЧУК Максим Григорович

 

2.

МЕТЕЛЬ Олександр Олександрович

 

3.

СЕЛИЩЕВ Володимир Миколайович

 

4.

СІДОРОВ Сергій Леонідович

 

5.

ПУСТОВОЙТ Андрій Михайлович

 

6.

ЛИСАК Наталія Марківна