Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Протокол №3 координаційної ради з питань розвитку підприємництва від 03.04.2018

Створено: 2018-04-10 13:43:38Оновлено: 2018-04-10 13:51:15

 

ПРОТОКОЛ №3 
засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва
 
у м.Камянському                                                                

Дата проведення: 03.04.2018

Початок проведення: 14-00 год.

Місце проведення: майдан Петра Калнишевського, 2, кім.223

Головує – директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради Гурська М.Г.

За секретаря координаційної ради – головний спеціаліст відділу регуляторної політики та правового забезпечення департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради Воронова С.А.

Присутні: перелік присутніх додається.

ЧЕРГА ДЕННА:

1. Щодо добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (порядок укладання договору на добровільну сплату ЄСВ).

2. Про надання фіскальними органами інформації з аналітичних даних щодо сплати військового збору фізичними особами-підприємцями та юридичними особами міста Кам’янське, щодо розподілу бюджетних надходжень за статтею «військовий збір».

3. Про підготовку проекту розпорядження міського голови щодо створення робочої групи для вирішення проблемних питань у сфері розміщення зовнішньої реклами на території міста Кам’янське та затвердження її складу.

4. Обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Кам’янське».

 СЛУХАЛИ:

Вступне слово:

        ГУРСЬКОЇ Марини Гарріївни – директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради – щодо питань робочої частини порядку денного.

 З першого питання доповіла:

ПОСТЄВА Вероніка Сергіївна – головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Кам’янської ОДПІ управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області – щодо добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, про порядок укладання договору на добровільну сплату єдиного внеску
на пенсійне страхування та періоди його сплати

Матеріали доповіді додаються.

Щодо другого питання представник ГУ ДФС у Дніпропетровській області відповіді не надав.

Виступили:

САВЕНКО Анатолій Степанович – член координаційної ради, директор ТОВ «Спрайс» – про неможливість отримання інформації з аналітичних даних щодо сплати військового збору фізичними особами-підприємцями та юридичними особами міста, щодо розподілу бюджетних надходжень
за статтею «військовий збір».

КІЛЬЧИНСЬКА Лариса Леонідівначлен координаційної ради, заступник директора з загальних питань Кам’янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів – про необхідність направлення офіційного запиту на ГУ ДФС у Дніпропетровській області щодо аналітичних даних зі сплати військового збору фізичними особами-підприємцями та юридичними особами міста Кам’янське та щодо розподілу бюджетних надходжень за статтею «військовий збір».

З третього питання доповів:

КРУЧІНІН Олександр Сергійович – головний спеціаліст відділу реклами міської ради – щодо відсутності начальника відділу реклами міської ради Колісниченко А.О. у зв’язку з перебуванням на лікарняному; щодо повноважень відділу реклами міської ради; щодо відсутності, на думку фахівців відділу реклами міської ради, проблемних питань у сфері розміщення зовнішньої реклами на території міста.

Виступили:

        ГУРСЬКА Марина Гарріївна – директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради – зауважила щодо суті питання черги денної «Про підготовку проекту розпорядження міського голови щодо створення робочої групи для вирішення проблемних питань
у сфері розміщення зовнішньої реклами на території міста Кам’янське та затвердження її складу»; звернула увагу, що необхідність створення робочої групи з зазначеного вище питання та затвердження її складу було визначено членами координаційної ради за результатами розгляду звернень суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері надання рекламних послуг, відповідно питання доцільності створення такої групи було вирішено під час проведення засідання координаційної ради.

        САВЕНКО Анатолій Степанович – член координаційної ради, директор ТОВ «Спрайс» – щодо ігнорування відділом реклами міської ради протокольних доручень координаційної ради.

КОВАЛЕВИЧ Олена Олегівна – фізична особа-підприємець – щодо необхідності створення робочої групи для вирішення проблемних питань у сфері розміщення зовнішньої реклами на території міста Кам’янське та звернулась в черговий раз до членів координаційної ради з проханням щодо сприяння в її створенні.

З четвертого питання доповіли:

ПАСТУХ Ольга Сергіївна – начальник відділу екологічного та технологічного контролю КВП КМР «Міськводоканал», ВЕРЕЩАК Костянтин Юрійович – начальник відділу реалізації послуг юридичним особам КВП КМР «Міськводоканал» – щодо проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Кам’янське», щодо основних положень проекту та процедури його обговорення.

Виступили:

НЕСТЕРЕНКО Андрій Геннадійович – член координаційної ради, фізична особа-підприємець, представник ГО «Сила громади м.Кам’янське» – щодо доопрацювання розробником аналізу регуляторного впливу регуляторного акта «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Кам’янське» в частині здійснення «Тесту малого підприємництва» (М-Тест), який є складовою аналізу регуляторного впливу.

УХВАЛИЛИ:

  1. Інформацію доповідачів взяти до відома.

2. Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради:

2.1. Підготувати та направити запит до ГУ ДФСУ у Дніпропетровській області інформації з аналітичних даних щодо сплати військового збору фізичними особами-підприємцями та юридичними особами міста, щодо розподілу бюджетних надходжень за статтею «військовий збір».

2.2. Підготувати та направити службову записку на ім’я міського голови Білоусову А.Л. про надання інформації відділом реклами міської ради про опрацювання службової записки директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради Гурської М.Г.
від 27.03.2018 №01-02/334 щодо протокольного доручення координаційна ради від 06.03.2018.

3. Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради доопрацювати аналіз регуляторного впливу регуляторного акта «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Кам’янське» в частині здійснення «Тесту малого підприємництва» (М-Тесту).

  

 

Директор департаменту
муніципальних послуг та регуляторної політики
міської ради                                                                                                М.Г.ГУРСЬКА

 

    

За секретаря:                                                                                                 С.А.ВОРОНОВА