Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському на ДКХЗ придбали сучасну пожежну машину

11 січня у Кам’янському презентували нову пожежну машину на базі шасі «MAN». Автоцистерну придбали для міської пожежної частини №35 з охорони підприємства «ДКХЗ». Також у разі потреби підрозділ залучається для ліквідації надзвичайних ситуацій на території всього міста. На придбання нової техніки «Метінвест» направив 5 млн гривень.

Дмитро Липпа, генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу:

«ДКХЗ починає новий рік із важливої для підприємства та міста справи. Ми передаємо придбану «Метінвестом» пожежну автоцистерну в експлуатацію нашим рятувальникам. Вони несуть службу на заводі та протидіють пожежам у Кам’янському. Отже, нова техніка – це внесок компанії у безпеку працівників та мешканців міста. Також весь особовий склад ДПРЧ-35 отримує від підприємства комплекти сучасного спецодягу, завдяки цьому підвищиться безпека рятувальників під час виконання служби».

Зі значним придбанням рятувальників привітав міський голова Кам’янського Андрій Білоусов.

«Робота рятувальника – складна та відповідальна, пов’язана з ризиком для життя. Але, незважаючи на небезпеку, ви завжди приходите на допомогу іншим людям. Я дякую кожному з вас за важку працю, за те, що місто завжди перебуває під вашим захистом. Придбання нового обладнання та спецодягу дозволить вам більш ефективно та безпечно виконувати службові обов’язки.Я вдячний групі «Метінвест» за вклад у безпеку міста», – сказав Андрій Білоусов.

Від усього колективу рятувальників керівництву підприємства «ДКХЗ» подякував заступник начальника ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, полковник служби цивільного захисту Едуард Горбачов.

Пожежна автоцистерна оснащена дихальними апаратами, гідро- та пневмоприладами, мотопомпою, генератором та іншим рятувальним обладнанням. Місткість становить 4,5 тонни води та 450 літрів піноутворювача. Викид струменя продуктивністю 60 літрів на секунду дозволяє швидко локалізувати та загасити будь-яке займання. Це перший новий автомобіль у пожежно-рятувальній частині за останні 20 років.

 

11 січня 2022