Протокол №6 координаційної ради з питань розвитку підприємництва від 06.09.2016

Створено: 2016-09-12 13:51:41Оновлено: 2016-09-12 13:59:15

ПРОТОКОЛ №6

засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м.Камянське                                                                

Дата проведення: 06 вересня 2016 року

Початок проведення: 14-00 год.

Місце проведення: майдан Петра Калнишевського, 2, кім.223

Головує – заступник голови координаційної ради з питань розвитку підприємництва, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Морохов О.О.

За секретаря координаційної ради – головний спеціаліст відділу регуляторної політики та правового забезпечення департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради
Воронова С.А.

Присутні: перелік присутніх додається.

ЧЕРГА ДЕННА:

1. Щодо опрацювання протокольного доручення координаційної ради від 12.07.2016.

2. Щодо роботи та повноважень Управління Держпродспоживслужби в м.Кам’янське.

3. Щодо виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності в межах м.Камянське.

4. Обговорення проектів регуляторних актів:

4.1. Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді.

4.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2015 №1254-60/VI «Про забезпечення утримання в належному стані території міста Дніпродзержинськ»

СЛУХАЛИ:

Вступне слово:

         МОРОХОВА Олега Олександровича – заступника голови координаційної ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – щодо питань святкової та робочої частини порядку денного, привітання підприємців міста з нагоди Дня підприємця та нагородження кращих представників підприємництва.

         За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, внесок у розвиток підприємницької діяльності міста Дніпродзержинськ та з нагоди Дня підприємця нагороджено:

- НЕДІЛЬКО Надію Григорівну – завідуючу виробництвом ресторану «Елегант»;

- НЕКРИТОГО Сергія Олексійовича – менеджера з продажу виробів з граніту приватного підприємства;

- АНТІПОВА Олексія Вікторовича – фізичну особу-підприємця;

- БІРКУ Віктора Олександровича – фізичну особу-підприємця;

- ГОРБОНОСА Євгена Анатолійовича – фізичну особу-підприємця;

- КРЕМІНЯ Сергія Володимировича – фізичну особу-підприємця;

- КУЛИНУ Ганну Леонідівну – фізичну особу-підприємця;

- ФАЛЬ Михайла Миколайовича – фізичну особу-підприємця;

- ШАПОВАЛ Світлану Миколаївну – фізичну особу-підприємця.

ВИСТУПИЛИ:

З першого питання: РАДЧЕНКО Ігор Володимирович – директор служби збуту КВП ДМР «Міськводоканал» – щодо опрацювання протокольного доручення координаційної ради від 12.07.2016; про Правила приймання стічних вод підприємств у комунальну систему каналізації м.Дніпродзержинська (рішення виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради від 29.12.2003 №794); щодо Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами.

Матеріали доповіді додаються.

САВЕНКО Анатолій Степанович – заступник голови координаційної ради, директора ТОВ «Спрайс» – щодо незадовільного опрацювання протокольного доручення координаційної ради від 12.07.2016; відкритості питань щодо утилізації жирів; щодо правил здійснення відбору проб стічних вод; щодо роботи лабораторії водоканала та відсутності у місті незалежної лабораторії.

ЗАЛОГА Галина Антонівна – голова профспілкової організації малого та середнього бізнесу «Єднання» – про відсутність інформації щодо кількості підприємств на яких не встановлено жироуловлювачі; про проблемні питання, які виникають у підприємців у зв’язку з їх встановленням; про накладання штрафів на підприємців, які встановили жироуловлювачі; про введення мораторію на перевірки.

БІЛЕНКО Анжела Вікторівна – в.о. начальника управління Держспоживслужби в м.Кам’янське – про необхідність ініціювання питання щодо перегляду Правил приймання стічних вод підприємств у комунальну систему каналізації міста у зв’язку з тим, що дані правила застарілі та не переглядались понад 10 років.

МОРОХОВ Олег Олександрович – заступник голови координаційної ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – щодо графіків здійснення перевірок (відбору проб) на підприємствах ФОП КВП ДМР «Міськводоканал»; про необхідність створення робочої групи щодо усунення проблемних питань між підприємцями міста та КВП ДМР «Міськводоканал».

З другого питання: БІЛЕНКО Анжела Вікторівна – в.о. начальника управління Держспоживслужби в м.Кам’янське – щодо роботи та повноважень Управління Держпродспоживслужби в .Кам’янське.

Матеріали доповіді додаються.

З третього питання: ПЕТРЮЧЕНКО Лариса Олегівна – головний спеціаліст – будівельний інспектор управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради – щодо виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності в межах м.Камянське.-12-13

Матеріали доповіді додаються.

З четвертого питання:

4.1. ОЛЯНЮК Олександр Сафронович – депутат міської ради – щодо проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді».

Матеріали доповіді додаються.

СЕЛІН Денис – керівник ГО «Громадський контроль» – про доцільність та ефективність дії таких рішень в інших містах Дніпропетровської області; про незадовільну активність підприємців м.Кам’янське в електронній системі публічних закупівель – ProZorro.

СКАКУН Олександр Іванович – директор департаменту економічного розвитку міської ради – щодо кількості проведених електронних закупівель м.Кам’янське посідає п’яте місце в країні згідно даних системи; щодо відсутності підстав та доцільності у прийнятті даного регуляторного акта
у зв’язку з тим, що дану процедуру чітко визначено на законодавчому рівні.

БІЛИЙ Олександр Сергійович – начальник юридичного відділу міської ради, член координаційної ради – висловив особисту думку щодо проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді» та відсутності правових підстав щодо його прийняття.

МОРОХОВ Олег Олександрович – заступник голови координаційної ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – щодо необхідності розгляду питання доцільності прийняття регуляторного акта «Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді» за безпосередньою участю підприємців міста.

4.2. РОМАНКО Світлана Володимирівна – заступник начальника відділу самоврядного контролю департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради – про  внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2015 №1254-60/VI «Про забезпечення утримання в належному стані території міста Дніпродзержинськ»; про початок обговорення даного проекту регуляторного акта з 08.09.2016 та можливість надання протягом одного місяця зауважень та пропозицій до проекту на адресу його розробника – департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради.

Матеріали доповіді додаються.

УХВАЛИЛИ:

  1. Інформацію доповідачів взяти до відома.
  2. Створити робочу групу щодо усунення проблемних питань між підприємцями міста та КВП ДМР «Міськводоканал» у наступному складі:

- Олянюк Олександр Сафронович – депутат міської ради – керівник робочої групи;

- Залога Галина Антонівна – голова профспілкової організації малого та середнього бізнесу «Єднання» – секретар робочої групи;

- Савенко Анатолій Степанович – заступник голови координаційної ради, директора ТОВ «Спрайс»;

- Плєшакова Тетяна Олександрівна – начальник управління екології та природних ресурсів міської ради;

- Радченко Ігор Володимирович – директор служби збуту КВП ДМР «Міськводоканал»;

- Біленко Анжела Вікторівна – в.о. начальника управління Держспоживслужби в м.Кам’янське;

- Вітлін Ян Юрійович – фізична особа – підприємець;

- Устюшенкова Любов Іванівна – фізична особа – підприємець.

  1. КВП ДМР «Міськводоканал» рекомендувати на період роботи робочої групи (протягом календарного місяця) не застосовувати штрафні санкції до підприємців у разі виявлення жирів у стічних водах на їх об’єктах та обмежитися приписами.
  2. Провести позапланове засідання координаційної ради щодо доцільності прийняття регуляторного акта «Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді».
  3. Департаменту економічного розвитку міської ради (Скакун О.І.):

-         провести детальний аналіз ситуації щодо застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді, надати статистичні дані щодо участі міста у електронній системі публічних закупівель «ProZorro» та визначити можливі кроки для подальшого вдосконалення роботи в системі з урахуванням механізму, який пропонується проектом регуляторного акта «Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді»;

-         запросити на позапланове засідання координаційної ради фізичних осіб-підприємців, підприємства, установи та організації для обговорення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг
у Кам’янській міській раді».

  1. Юридичному відділу міської ради (Білий О.С.) надати правовий аналіз проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Кам’янській міській раді».
  2. Департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради (Шпаляренко О.А.) розглянути питання щодо доповнення проекту регуляторного акта «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2015 №1254-60/VI «Про забезпечення утримання в належному стані території міста Дніпродзержинськ» пунктом, який передбачав би стягання з власника тимчасової споруди плати за охорону демонтованої незаконно встановленої тимчасової споруди.

 

Заступник голови
координаційної ради,
заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів міської ради                                                               О.О.МОРОХОВ

 

За секретаря: головний спеціаліст
відділу регуляторної політики
та правового забезпечення
департаменту муніципальних послуг
та регуляторної політики
міської ради                                                                               С.А.ВОРОНОВА