Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Центр молодіжних ініціатив запрошує на заключний форум «Твоя СИЛА - єднати громаду»

Центру молодіжних ініціатив запрошує всіх бажаючих на заключний форум «Твоя СИЛА - єднати громаду» в рамках програми СИЛА, який став можливий за підтримки IREX та Державного департаменту США.

 Учасників форуму чекають: інтерактивні заняття та майстер класи, брейншторми та робота в групах над концепцією пост-конфліктного бачення України, обговорення результатів попередніх заходів в рамках проєкту.

 Захід відбудеться 20 жовтня з 9:00 до 15:00, за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/r7AUuKVESXuVLmkK7

 Також учасники мають можливість долучитися до конкурсу відео-роликів «Концепції пост-конфліктного бачення України очима молоді» та презентувати його в рамках форуму.

 Програма СИЛА (Єднання через спільні дії молоді) — дворічний проєкт, що працює над зміцненням потенціалу та соціального капіталу молоді задля створення належних умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Україні, сприяння згуртованості громад та залученння молоді до розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО. Програма допомагає молодим людям — як ВПО, так і не ВПО — ставати рушіями змін у своїх громадах, що веде до стабільної інтеграції та нормалізації ситуації в Україні.

12 жовтня 2021