Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Конкурсна комісія з визначення програм громадських організацій для надання фінансової підтримки за рахунок міського бюджету провела перше засідання

14 січня відбулося перше засідання Конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для надання фінансової підтримки за рахунок бюджету Кам’янської міської територіальної громади у 2022 році.

Як повідомили в департаменті соціальної політики міської ради, за умовами конкурсу громадські організації мали надати свої програми (проєкти) до 31 липня минулого року. Так, на участь у конкурсі свої програми надали 6 громадських об’єднань.

Під час сьогоднішнього засідання комісія розглянула конкурсні пропозиції на відповідність вимогам конкурсу та допустила їх до участі у другому етапі – безпосереднього «захисту» програм керівниками організацій.

Фінансова підтримка громадським об’єднанням ветеранів та організаціям осіб з інвалідністю надається в рамках виконання Програми соціального захисту населення міста на 2022-2026 роки. Граничний обсяг фінансування однієї програми (проєкту) на 2022 рік становить 200,0 тис грн.

14 січня 2022