Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янський міський голова висловлює співчуття рідним та близьким загиблого Максима Самойловича

12 вересня в зоні антитерористичної операції на сході України кам’янчани втратили ще одного земляка. Під Маріуполем загинув 36-річний молодший сержант Максим Самойлович, працівник ПАТ «ДніпроАзот».

Міський голова Андрій Білоусов, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким воїна.

Трагічна звістка про загибель Максима Самойловича глибоким сумом відізвалася у серцях кам’янчан. Поділяючи з вами гіркоту та біль непоправної втрати, низько схиляємо голови в скорботі за нашим земляком. Вірний громадянському обов’язку та військовій присязі, він мужньо, самовіддано та до останнього свого подиху захищав свободу і незалежність Батьківщини.

Ми завжди пам’ятатимемо Максима Самойловича – справжнього патріота, який віддав своє життя за мир і спокій на рідній землі.

Похорон військовослужбовця відбудеться в четвер, 15 вересня. Прощання з Максимом Самойловичем розпочнеться о 12.00 біля Палацу культури «Хімік». Загиблого воїна поховають на Алеї Слави військового цвинтаря Соцміста.

14 вересня 2016