Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Декларація розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування

Створено: 2023-11-14 14:36:02Оновлено: 2023-11-14 14:49:15

Кам’янська міська рада Дніпропетровської області  на постійній основі бере участь у розробленні заходів щодо запобігання корупції.

За  оцінюванням  НАЗК Кам’янська міська рада увійшла до «ТОП 20» найефективніших уповноважених підрозділів та отримала 2 місце (серед 267) (79%)  у рейтингу «уповноважених міських та районних рад, територіальних громад».

З 2017 року Кам’янське бере участь у дослідженнях Міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

З 2019 року наше місто – в числі лідерів у рейтингу прозорості серед 100 найбільших міст України.

Більше року Кам’янська міська рада працює в умовах війни, долає виклики воєнного часу, серед яких був обмежений доступ до публічної інформації заради безпеки, виконує відповідні вимоги та запроваджує нові практики, аби мінімізувати можливі корупційні ризики. На контролі керівництва міської ради завжди перебуває питання покращення своїх результатів та вивчення передового досвіду.

У зв’язку з цим, Кам'янська міська рада була ініціатором підписання Декларації розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування.

Відповідно до відповіді Національного агенства з питань запобігання корупції від 13.10.2023 Кам'янську міську раду долучено до підписандів Декларації.