Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янське зазнало тяжкої втрати: пішов з життя Корчевський Ярослав Сільвестрович

15 березня передчасно пішов з життя колишній міський голова Кам’янського Корчевський Ярослав Сільвестрович.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, Кам’янська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким покійного.
 
У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Ярославом Сільвестровичем, він назавжди залишиться прекрасним керівником, справжнім патріотом, надійним другом, чесною та інтелігентною людиною.
 
Ярослав Корчевський народився 1 жовтня 1953 року у с.Підгородне Тернопільської області. У 1971 році закінчив середню загальноосвітню школу, у 1978 році - Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Планування промисловості».
 
Після закінчення інституту трудову діяльність продовжував в тресті «Дзержинськбуд», займаючи різні посади. У червні 1990 року обраний заступником голови Дніпродзержинського міськвиконкому. Довгий час працював на керівних посадах у різних філіях «Промінвестбанку».
 
У 2005 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет та отримав кваліфікацію магістра з фінансів.
 
З грудня 2005 по квітень 2006 року був виконуючим обов’язки міського голови, секретарем міської ради. У березні 2008 року обраний Дніпродзержинським міським головою та обіймав посаду по листопад 2010 року.
 
Був членом-кореспондентом Академії інженерних наук України, депутатом міської ради трьох скликань.
 
Панахида відбудеться 17 березня о 09.00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Після відспівування тіло покійного буде кремовано.

15 березня 2023