Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У кам’янську лікарню № 7 доставили нові меблі

 15 лютого Кам'янський міський голова Андрій Білоусов відвідав міську лікарню № 7, яка є базовим медичним закладом для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією в Кам'янському та Вільногірську, а також Криничанському, Царичанському, Петриківському та Верхньодніпровському районах.

За кошти міського бюджету для лікарні придбали 100 нових ліжок, палатні тумби, матраци, подушки і комплекти постільної білизни, щоб поліпшити умови перебування пацієнтів.

«У минулому році ми займалися зміцненням матеріально-технічної бази лікарні №7. Закупили 2 апарати УЗД, 24 апарати штучної вентиляції легенів, переносний рентген-апарат, 323 кисневих концентратори, також ми виконали капітальний ремонт блоку «А» інфекційного відділення та багато іншого. У цьому році ми продовжуємо зміцнювати матеріально-технічну базу лікарні, виконаємо капітальний ремонт інфекційного відділення блоку «Б», терапевтичного та ЛОР відділень. Також лікарня забезпечена необхідною кількістю медикаментів для лікування пацієнтів з COVID-19. На сьогоднішній день рівень заповнення госпітальної бази становить 25%», - сказав Андрій Білоусов.

На даний момент в лікарні проходять лікування 110 пацієнтів - 64 з них хворіють коронавірусом.

 

 

16 лютого 2021