Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Чат-бот `Держслужбовець Тарас`

Створено: 2018-03-16 14:38:11Оновлено: 2018-03-16 15:45:08

Громадська організація "Антикорупційний штаб" в жовтні 2017 року створила та запустила електронний сервіс - чат-бот "Держслужбовець Тарас", який надає допомогу суб'єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, чат-бот надає користувачам покрокову інструкцію із заповнення електронної декларації, допомагає визначити, які відомості підлягають декларуванню щодо різних активів та доходів; містить актуальні відомості щодо порогів, встановлених для декларування окремих активів; містить додаткові посилання на відкриті державні реєстри, бази даних, сервіси, що можуть бути корисними суб'єктам  декларування.

Знайти його можа в fb-messenger чи telegram, в пошуковий рядок ввести «Держслужбовець Тарас» і розпочати діалог з ним, а далі просто відповідати на запитання, які він ставить. Наразі інструмент реалізовано для таких платформ як Facebook Messenger, Telegram, а незабаром очікується запуск чат-бота у Viber.

Як виникла ідея створення чат-бота та які бувають покарання за помилки під час заповнення е-декларацій - читайте в матеріалі голови правління ГО «Антикорупційний штаб» Галини Янченко