Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міський голова провів засідання штабу з підготовки до опалювального сезону

«Сьогодні провів засідання штабу з питань підготовки міста до опалювального сезону. Заслухав доповіді про поточну ситуацію керівників житлово-комунальних та теплопостачальних підприємств, енергетиків, газовиків, єдиної диспетчерської, аварійної та інших служб, задіяних у підготовчих заходах та проходженні опалювального сезону.

Проведено значний обсяг робіт з ремонту та налаштування внутрішньобудинкових мереж. Технічно житловий фонд, лікарні, школи та інші об’єкти соціальної сфери готові до початку опалювального сезону. Зроблені запаси паливно-мастильних матеріалів та піщано-сольової суміші для боротьби з ожеледицею. Підготували спецтехніку для розчистки доріг.

Також виїхав на котельню, яка забезпечує теплом мешканців Лівобережжя. Поспілкувався з працівниками та перевірив ситуацію.

Наразі підприємство завершує заповнення теплоносія зм’якшеною водою. Початок опалювального сезону залежатиме від температури навколишнього середовища, а саме – середньодобові показники мають знизитися до +8 °С та триматися протягом трьох діб поспіль.

В період входження в опалювальний сезон засідання штабу проводитимуться щоденно для налагодження чіткої взаємодії між усіма службами», - інформує міський голова Андрій Білоусов.

16 жовтня 2023