Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Другий модуль проекту «Гідна праця» від Українського фонду соціальних інвестицій

Створено: 2018-01-17 09:21:57Оновлено: 2018-01-17 09:38:29

Хочу, можу, треба!

 

«Як не піддатися емоційному вигоранню, як знайти ключові питання до самого себе?», «Стратегія поведінки в конфлікті, етапи подолання заперечень», ─ ці та інші питання будуть розглядатися на триденному тренінгу проекту «Гідна праця».

 

У Кам'янську 19, 20,21 січня відбудеться другий модуль проекту «Гідна праця» для переселенців та місцевих мешканців, які виявили бажання змінити своє професійне становище.

Місце проведення: Юнацький  відділ бібліотеки ім. Т. Шевченка, м. Кам'янське, вул. Т. Шевченка, 16. Початок заходу о 9.30.

Тренінг відбувається в рамках проекту « Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ», організовано за підтримки Уряду Німеччини, де виконавцем проекту «Гідна праця» у Дніпропетровській області є компанія «НОВА ПЕРСОНА».

 

Мета проекту: працевлаштувати переселенців та місцевих мешканців, які знаходяться в статусі безробітний, шляхом проведення освітніх заходів.

Проект складається з трьох етапів:

1)                    Стартові тренінги

2)                    Навчальні модулі для учасників, які обрали напрямок працевлаштування або створення власного бізнесу;

3)                    Курси перекваліфікації;

Кожен третій працездатний українець немає роботи взагалі, або має випадковий чи сезонний заробіток. Рівень безробіття в країні напряму залежить від стану економіки країни. Безробіття не може бути доцільним ні в економічному, ні в соціальному плані, оскільки його зростання створює цілий комплекс проблем: скорочується купівельна спроможність населення, бюджет втрачає платників податків, підприємство – персонал. Зростають ризик соціального напруження, додаткові витрати на підтримку безробітних.

Свою участь у тренінгу анонсували 41 мешканець Кам'янського.

Другий модуль у Кам'янську відбувається за участю адміністрації Центральної міської бібліотеки.

 

Телефон: (067)643-40-40, (093)522-02-20 Юлія

yliya.uss93@gmail.com

https://www.facebook.com/novapersona.hr