Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

24 липня

Створено: 2019-07-17 10:06:14Оновлено: 2019-07-17 10:16:41

                                                                                                         ЗАТВЕРДЖУЮ
                                                                                                          Міський голова
                                                                                                         ____________А.Л.БІЛОУСОВ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради

 

Дата проведення: 24 липня 2019 року
За уточненням часу
Місце проведення: зал засідань 223

 

Вступне слово міського голови А.Л.Білоусова.

ПЛАНОВІ ПИТАННЯ

1. Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті за квітень – червень 2019 року

ДОПОВІДАЧ: Максименко Олег Олегович – директор департаменту    житлово-комунального господарства та будівництва міської ради

ПОТОЧНІ ПИТАННЯ

2. Проекти рішень виконавчого комітету міської ради, підготовлені департаментом житлово комунального господарства та будівництва міської ради:

2.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.2019 №109 «Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2018–2019 років та затвердження заходів щодо підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2019–2020 років».

2.2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.06.2012 №234 «Про визначення площ прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків м.Кам’янського для надання послуги з їх прибирання».

2.3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.09.2009 №477 «Про утворення комісії для обстеження житлових будинків, що попадають у зону підтоплення ґрунтовими водами».

2.4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.09.1998 №269 «Про комісію по обстеженню житлових будинків та приміщень на предмет придатності для проживання».

2.5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 18.06.2004 №406 «Про комісію з питань забезпечення постачання енергоносіїв та своєчасних розрахунків за їх споживання».

2.6 Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2010 №53 «Про забезпечення реформування житлового господарства міста» зі змінами.

2.7. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 25.05.2004 №331 «Про проведення щорічного міського конкурсу «Кращий двір, кращий під’їзд, кращий дитячий спортивний майданчик» зі змінами.

2.8. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 25.12.2013 №348 «Про заходи щодо збільшення рівня проплат споживачами за житлово-комунальні послуги та зменшення дебіторської заборгованості комунальних підприємств міста» зі змінами.

ДОПОВІДАЧ: Максименко Олег Олегович – директор департаменту              житлово-комунального господарства та будівництва міської ради

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2019 №103 «Про затвердження порядку перерахування у 2019 році коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів».

ДОПОВІДАЧ: Шевченко Лариса Федорівна – директор департаменту фінансів міської ради

4. Проекти рішень виконавчого комітету міської ради, підготовлені департаментом економічного розвитку міської ради:

4.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.12.2018 №374 «Про затвердження фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності на 2019 рік» зі змінами.

4.2. Про встановлення тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай), що надаються комунальним підприємством Кам’янської міської ради «Транспорт».

ДОПОВІДАЧ: Єрмоленко Галина Валеріївна – директор департаменту економічного розвитку міської ради

5. Про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.

ДОПОВІДАЧ: Островерх Тетяна Костянтинівна – заступник директора департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради

6. Про нагородження міськими відзнаками.

ДОПОВІДАЧ: Дмитрюк Таміла Валеріївна – начальник відділу персоналу міської ради

7. Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету міської ради, виконаних у ІІ кварталі 2019 року.

ДОПОВІДАЧ: Товмач Людмила Володимирівна – начальник загального відділу міської ради

8. Про внесення на розгляд сесії Кам’янської міської ради VII скликання проектів рішень міської ради.

ДОПОВІДАЧ: Цибенко Вікторія Володимирівна – начальник відділу секретаріату міської ради

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.2018 №343 «Про встановлення, збереження та утримання пам’ятних знаків у місті Камянське».

ДОПОВІДАЧ: Онищенко Тетяна Яківна – директор департаменту з гуманітарних питань міської ради

10. Проекти рішень виконавчого комітету міської ради, підготовлені управлінням соціальної політики міської ради:

10.1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.01.2018 №8 «Про затвердження Порядку виконання заходів Комплексної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції» зі змінами.

10.2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.09.2017 №295 «Про надання грошової допомоги на проведення поточного ремонту власної житлової квартири або будинку учасникам антитерористичної операції» зі змінами.

10.3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 №1 «Про затвердження порядку виконання заходів програми соціального захисту населення міста на 2018–2022 роки» зі змінами.

ДОПОВІДАЧ: Хуторянська Олена Валеріївна – заступник начальника управління соціальної політики міської ради

11. Проекти рішень виконавчого комітету міської ради, підготовлені адміністрацією Дніпровського району міської ради:

11.1. Про затвердження положення про уповноважені оцінні комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом, Дніпровського, Заводського, Південного районів міста.

11.2.  Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, в адміністрації Дніпровського району Кам’янської міської ради.

11.3. Про продовження строку дії ордера на жиле приміщення у гуртожитку по вул.Енергетиків, 32.

ДОПОВІДАЧ: Косогова Юлія Вікторівна – начальник відділу правових питань адміністрації Дніпровського району міської ради

 12 Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, в адміністрації Південного району Кам’янської міської ради.

ДОПОВІДАЧ: Скала Альона Сергіївна – начальник відділу з правових питань адміністрації Південного району міської ради

13. Проекти рішень виконавчого комітету міської ради, підготовлені відділом реклами міської ради:

13.1. Про проведення демонтажу рекламних засобів у м.Кам’янському.

13.2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.07.2017 №277 «Про встановлення тимчасового мораторію на розміщення рекламних засобів у м.Кам’янському» зі змінами.

ДОПОВІДАЧ: Карась Ігор Ігорович – начальник відділу реклами міської ради

14. Про оформлення за територіальною громадою міста Кам’янське права власності на об’єкти нерухомого майна.

ДОПОВІДАЧ: Калмиков Максим Юрійович – заступник директора департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради

15. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.2007 №841 «Про створення комітету з питань забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури»
зі змінами.

ДОПОВІДАЧ: Саєнко Юлія Вячеславівна – начальник управління містобудування та архітектури міської ради – головний архітектор міста

 

 

Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих органів
міської ради, керуючий справами
виконавчого комітету міської ради                                                                   Т.Ж.Завгородня