Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Протокол №4 координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м.Дніпродзержинську (м.Кам`янське) від 07.06.2016

Створено: 2016-04-18 14:04:39Оновлено: 2016-06-16 08:02:12

ПРОТОКОЛ №4 засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва
у м. Дніпродзержинську (м.Кам’янське)

Дата проведення: 07 червня 2016 року
Початок проведення: 14-00 год.
Місце проведення: майдан Петра Калнишевського, 2, кім.223

Головує – заступник голови координаційної ради з питань розвитку підприємництва у м.Дніпродзержинську, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Плахотнік О.О.

За секретаря координаційної ради – головний спеціаліст відділу регуляторної політики та правового забезпечення департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради
Воронова С.А.

Присутні: перелік присутніх додається.

ЧЕРГА ДЕННА:

1. Обговорення проектів регуляторних актів:

1.1. Про встановлення тарифів (цін) на платні послуги, що надаються архівним управлінням м.Дніпродзержинська міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам.

1.2. Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Дніпродзержинську.

1.3. Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час у м.Дніпродзержинськ.

1.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2004 №465-17/ІV «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 м² загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду».

СЛУХАЛИ:

Вступне слово:

         ПЛАХОТНІКА Олександра Олеговича – заступника голови координаційної ради, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – щодо погодження питань робочої частини порядку денного.

ВИСТУПИЛИ:

З питання 1.1.: КУЛІНІЧ Галина Олександрівна – начальник архівного управління м.Дніпродзержинська – про проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів (цін) на платні послуги, що надаються архівним управлінням м.Дніпродзержинська міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам»; про незначне підвищення тарифів у зв’язку з набранням чинності постанови КМУ від 12.02.2016 №77 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р. № 1078 і від 9 грудня 2015 р. № 1013»; про здійснення архівним управлінням м.Дніпродзержинська погодження даного проекту
з Антимонопольним комітетом України.

Матеріали доповіді додаються.

З питання 1.2.: ЧУБЕНКО Дар’я Олександрівна – начальник відділу реклами міської ради – про проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Дніпродзержинську»; про постанову Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1173, якою були внесені зміни до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067.

КОВАЛЕВИЧ Олена Олегівна – фізична особа-підприємець, представник рекламодавців міста – щодо низки зауважень до Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Дніпродзержинську (щодо повноважень робочого органу; щодо порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами; про здійснення перевірок на місцевості; щодо підготовки та впровадження пооб’єктних схем розміщення засобів зовнішньої реклами, технічної документації з благоустрою та іншої необхідної документації в сфері розміщення зовнішньої реклами; щодо строків видачі дозволів; про підстави та необхідність погодження даного регуляторного акта з органами Антимонопольного комітету України; щодо вимог до зовнішньої реклами, які повинні бути розроблені відповідними фахівцями органів містобудування та архітектури; щодо діючого рішення виконавчого комітету «Концепція розміщення рекламоносіїв в м.Дніпродзержєинську», яким вже визначені вимоги до оформлення міського середовища засобами зовнішньої реклами; запропонувала доповнити ескіз з конструктивним рішенням аркушем з топогеодезичною схемою з позначкою місця розміщення реклами).

Матеріали доповіді додаються.

КУРОПЯТНИКОВА Галина Володимирівна – директор комунального підприємства «Міська інформаційна служба» – про зауваження до п. 2.3., п. 2.4. та п. 2.5. розділу 2 Додатка 1 (щодо повноважень робочого органу, повноважень КП «Міська інформаційна служба»); про зауваження до Положення про порядок демонтажу та зберігання рекламних засобів в місті Дніпродзержинську.

Матеріали доповіді додаються.

З питання 1.3.: БОВКУН Олександр Вікторович – начальник відділу споживчого ринку та захисту прав споживачів департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради – про проект рішення міської ради «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час у м.Дніпродзержинськ» та про нагальність даного питання; про тривалість регуляторної процедури та про можливість надання на адресу розробника до 12.06.2016 суб’єктами господарювання зауважень та пропозицій щодо даного проекту регуляторного акта.

Матеріали доповіді додаються.

 ПЛАХОТНІК Олександр Олегович – заступника голови координаційної ради, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – запропонував заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями, слабоалкогольними напоями та пивом на території міста у період не з 21-00 години, а з 22-00 години вечора до 08-00 години ранку.

Виступили представники підприємців міста:

ЗАЛОГА Галина Антонівна – голова профспілкової організації малого та середнього бізнесу «Єднання»; МАРКІН Віталій Вікторович – фізична особа-підприємець, представник ГО «Автомайдан Дніпродзержинська»; ГУСЄВ Сергій Євгенович – власник мережі магазинів «Велес», МОРОЗ Геннадій Васильович – представник мережі магазинів «Малинака» – щодо недоцільності прийняття рішення, яке буде впливати та обмежувати діяльність лише підприємців, які працюють в правовому полі (мають ліцензію та сумлінно сплачують податки) та не передбачає механізму боротьби з незаконними об’єктами торгівлі алкогольними напоями тощо; щодо існування ризиків виникнення продажу алкогольних напоїв у невизначених місцях (продаж продукції без акцизних марок, спиртних напоїв виготовлених в домашніх умовах, напоїв з розбавленням медичного спирту тощо); щодо нагальної необхідності посилення роботи поліції за відповідним напрямом.

З питання 1.4.: МРОЧКО Юлія Миколаївна – заступник директора департаменту, начальник відділу доходів департаменту фінансів міської ради – про проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2004 №465-17/ІV «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 м² загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду».

Матеріали доповіді додаються.

УХВАЛИЛИ:

  1. Інформацію доповідачів взяти до відома.
  2. Рекомендувати виконавчому комітету міської ради до прийняття проект регуляторного акта «Про встановлення тарифів (цін) на платні послуги, що надаються архівним управлінням м.Дніпродзержинська міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам».
  3. Відділу реклами міської ради щодо проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Дніпродзержинську» рекомендувати:

- виключити з Додатка 1 «Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Дніпродзержинську» розділу 2 п.2.3 наступний підпункт «- контроль за дотриманням та виконанням умов договорів на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Дніпродзержинська та здійснення погодження таких договорів, а також здійснення погодження при продовженні терміну дії цих договорів, внесення змін до них або заключення додаткових угод»;

- виключити з проекту ряд документів, які не передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами), привести перелік документів у відповідність до вимог постанови;

- виключити з проекту пункти, які стосуються розробки та впровадження пооб’єктних схем;

- виключити з Додатка 1 «Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Дніпродзержинську» розділу 2 п.2.3 наступний підпункт «- надання письмового погодження про тимчасове користування міською територією для проведення робіт, пов'язаних із розташуванням рекламних засобів»;

- виключити пункти, які дублюють договірні відносини КП «Міська інформаційна служба» та власника конструкції та передбачені рішенням міської ради від 29.04.2011 №107-07/VI «Про визначення робочого органу для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами
в м.Дніпродзержинську»;

- направити проекту регуляторного акта «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Дніпродзержинську» на розгляд та погодження до Антимонопольного комітету України;

- виключити з порядку демонтажу рекламних засобів пункти, якими пропонується виконувати демонтаж КП «Міська інформаційна служба» за власний рахунок, власними силами, доопрацювати даний порядок.

4. Департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради підготувати звернення координаційної ради до міського відділу поліції з питання посилення відповідно наданих повноважень роботи щодо незаконного продажу алкоголю та вжиття заходів щодо  попередження здійснення правопорушень пов’язаних з вжиттям алкогольних напоїв у нічний час.

5. Рекомендувати міській раді до прийняття проект регуляторного акта «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2004 №465-17/ІV «Про визначення мінімальної вартості місячної орендної плати за 1 м² загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду».


Заступник голови
координаційної ради                                                                  О.О.ПЛАХОТНІК


За секретаря: головний спеціаліст
відділу регуляторної політики
та правового забезпечення
департаменту муніципальних послуг
та регуляторної політики
міської ради                                                                                    С.А.ВОРОНОВА