Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування частини вулиці Васильєвської

Створено: 2016-05-18 12:56:18Оновлено: 2016-05-18 13:04:39

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення питання перейменування частини вулиці Васильєвської

 З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо перейменування частини вулиці Васильєвської оголошуємо про початок громадського обговорення даного питання .

 1. Організатор громадського обговорення.

На доручення Комісії з питань, пов’язаних з найменуванням та перейменуванням вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Дніпродзержинськ, та присвоєння їм імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, у відповідності із розпорядженням міського голови від 17.05.2016 №208-р ‑ відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Дніпродзержинської міської ради.

2.     Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події,

Частина вулиці Васильєвської (від проспекту Свободи до вулиці Пушкінської, будинки №4‑24 та №3‑25)

3. Ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції.

 Вулиця Любавичського Ребе.

За інформацією з попереднього звернення головного рабина міста Леві Іцхак Стамблера, в якому також порушувалась аналогічна пропозиція перейменування частини вулиці Васильєвської, Любавичський Ребе ‑ лідер єврейського народу, який є моральним і духовним авторитетом не лише для євреїв, визнаний в усьому світі Духовний лідер, діяльність якого сприяла поверненню євреїв Дніпропетровщини до своїх історичних коренів. Сімя Любавичського Ребе активно відроджувала духовне життя в Дніпропетровському регіоні протягом ХХ сторіччя.

В листі також зазначено, що вулиця Васильєвська (в минулому – Арсенічева) тісно пов’язана з історією євреїв міста, які внесли неоціненний внесок у його розвиток. У 1913 році на вулиці була відкрита синагога. Наразі в синагозі «Бейт Реувен» відроджуються древні традиції єврейського народу. Також, зазначається, що пам'ять Любавичського Ребе в місті сприятиме міжнаціональному взаєморозумінню, співіснуванню різних релігійних конфесій, вихованню толерантності, міжнародному іміджу Дніпродзержинська, як міста з дружніми міжгромадними традиціями.

 4. Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події.

Колективне звернення мешканців вулиці Васильєвської (13 осіб).

 5.     Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників.

Проведення громадських слухань – 17 червня  2016 року о 17.00 у приміщенні адміністрації Заводського району за адресою просп.Свободи, 2/1. Початок реєстрації учасників – 16.30. Для реєстрації необхідно мати паспорт громадянина України із реєстрацією місця проживання у м.Дніпродзержинськ.

6.     Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Дніпродзержинської міської ради, майдан Петра Калнишевського, 2, м.Дніпродзержинськ, 51931, (каб. 304, 305 т. 3-00-17, 53-39-50), електронна адреса politika@dndz.gov.ua.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються
до 18 липня 2016 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7.     Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю Дніпродзержинської міської ради, майдан Петра Калнишевського, 2, м.Дніпродзержинськ, 51931, (каб. 304, 305 т. 3-00-17, 53-39-50), електронна адреса politika@dndz.gov.ua.

8. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Бережний Юрій Анатолійович – начальник відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю міської ради.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – 01 серпня 2016 року на офіційному веб-сайті Дніпродзержинської міської ради.

 

Інформаційне повідомлення оприлюднено 18 травня 2016 року