Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Фінальна гра за Кубок Кам`янського міського голови з футболу

З 27 вересня в Кам'янському проходили змагання з футболу - «Кубок Кам'янського міського голови-2021» між командами 8-11 класів закладів середньої освіти міста. Участь в змаганнях взяли футбольні команди 30-ти шкіл міста. За результатами всіх проведених матчів у фіналі зустрілися команди школи №29 та ліцею №13.

Вирішальний матч команди зіграли 13 жовтня на новому багатофункціональному стадіоні СЗШ №18 по вулиці Звенигородській. Фіналістів та переможців Кубка привітав мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«Всі ігри проходили на багатофункціональних стадіонах, які ми нещодавно побудували і відкрили на 10-му мікрорайоні лівобережжя по проспекту Перемоги і на житловому масиві Черемушки біля 18-ї школи. Також скоро ми відкриємо найбільший спорткомплекс на проспекті Конституції, паралельно будуємо Льодову Арену. Сьогодні ми робимо все, щоб створити необхідні умови для розвитку спорту в місті, а також дати можливість жителям будь-якого віку займатися спортом на сучасних спортивних об'єктах і вести здоровий спосіб життя», - сказав Андрій Білоусов.

За підсумками фінального матчу перемогу здобула команда школи №29. Мер привітав переможців і фіналістів змагань, вручив нагороди капітанам команд, футболістам, подякував тренерам-вчителям і директорам шкіл.

Окрім основного трофею переможці «Кубку Кам'янського міського голови-2021» отримали в подарунок туристичну поїздку до Харкова і сертифікат на установку сучасного спортивного майданчика на території свого навчального закладу

18 жовтня 2021