Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Акція з протидії торгівлі людьми відбулася в Кам’янському

Вже четвертий рік поспіль департамент соціальної політики міської ради приєднується до заходів присвячених Європейському дню боротьби з торгівлею людьми, започаткованого 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Фахівці та активісти розповідали кам’янчанам про основні форми та способи втягнення в трудову експлуатацію.

Існує чимало різноманітних видів експлуатації: сексуальна, трудова, економічна, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу та інші.

Найбільш розповсюдженою у світі формою експлуатації людини є трудова експлуатація. Якщо раніше майже 85% постраждалих були жінки та дівчата, то зараз 60% постраждалих складають чоловіки.

Цьогоріч у Дніпропетровській області статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми отримали 6 осіб, а починаючим з 2012 року - 59 осіб.

З 2017 року двоє осіб, які є мешканцями нашого міста постраждали від торгівлі людьми.

 

19 жовтня 2021