Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському визначено перелік профільних закладів освіти

13 жовтня відбулося засідання тимчасової робочої групи з формування ефективної мережі профільних закладів освіти міста під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чернишова.

До складу робочої групи увійшли представники департаменту з гуманітарних питань, департаменту економічного розвитку, депутати міської ради, члени постійної комісії міської ради з гуманітарних питань. 

Як повідомили в департаменті з гуманітарних питань міської ради, робоча група визначила необхідну кількість та перелік академічних ліцеїв, що функціонуватимуть в місті з 2027-2028 навчального року як профільні заклади.

За рішенням робочої групи в місті з вересня 2027 року буде створено сім профільних закладів: 2 - в лівобережній частині (ліцей НІТ, гімназія №39), 4 - в центральній частині (технічний ліцей ім.Анатолія Лигуна, гімназія №11, колегіум №16, ліцей №13), 1 ліцей заплановано для мешканців Соцміста (на базі СЗШ №20).

Робоча група доручила департаменту з гуманітарних питань розробити детальний план переходу визначених закладів у статус ліцеїв для затвердження на другому засіданні. Також залежно від потреби в кількості профільних класів станом на кінець 2026 року у визначену мережу ліцеїв можуть бути внесені зміни.

19 жовтня 2021