Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Опалювальний сезон у Кам’янському розпочнеться 25 жовтня

У Кам’янському опалювальний сезон 2021–2022 років розпочнеться 25 жовтня. Відповідне рішенням прийняв виконавчий комітет міської ради. Про ситуацію з тарифами розповів міський голова Андрій Білоусов.

«Шановні мешканці Кам’янського! У зв’язку зі зниженням температури навколишнього повітря, відповідно до рішення виконавчого комітету з 25 жовтня розпочнеться опалювальний сезон 2021–2022 років. У першу чергу теплопостачанням забезпечать заклади бюджетної сфери міста.

Важливо! Тарифи на тепло для населення в цьому опалювальному періоді залишаться незмінними і будуть перезатверджені на тому ж рівні, незважаючи на те, що у нас в діючому тарифі закладено ціну на природний газ на рівні 6,45 гривень за кубометр, при зафіксованій у Меморандумі, підписаному Урядом, – 7,4 гривні за кубометр. Крім того, підвищилася мінімальна заробітна плата, вартість електроенергії, паливно-мастильних матеріалів та інших складових собівартості. Таким чином, наші теплозабезпечувальні підприємства, як і в минулому опалювальному періоді, будуть працювати у збиток і дотуватися з міського бюджету. Сподіваюся, що при отриманні додаткових коштів від держави, як це було зафіксовано в Меморандумі, частину збитків буде компенсовано за рахунок державного бюджету», - зазначив міський голова Андрій Білоусов.

 

19 жовтня 2021