Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському обрали керівний склад госпітальної ради

18 грудня  пройшло чергове засідання госпітальної ради Кам’янського госпітального округу, яке очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

На початку зустрічі начальник управління охорони здоров’я міської ради Юлія Манаєнкова доповіла про впровадження у Кам’янському медичної реформи. За її словами, у липні цього року міські заклади, які надають первинну медичну допомогу, було перетворено на комунальні некомерційні підприємства. Всі три центри первинної медико-санітарної допомоги отримали нові ліцензії на медичну практику. У лівобережній поліклініці(ЦПМСД№1) вже функціонує система он-лайн запису до обраного лікаря через мережу інтернет. У місті укладено більше 136 000 декларацій, що становить 57% від загальної кількості населення. До кінця року очікується, що цей показник сягне 60%. Також  із  2019 року розпочнеться реформування вторинної ланки медичної допомоги, тобто закладів,  в яких працюють вузькі спеціалісти. Крім цього, Юлія Манаєнкова розповіла присутнім про всі комунальні заклади охорони здоров'я, які функціонують у місті.

Члени госпітальної ради обрали керівний склад свого органу та ухвалили положення про нього. Так, Олександра Чернишова обрано головою ради, а Юлію Манаєнкову – його заступником. Також на засіданні було затверджено положення про госпітальну раду. Зокрема, визначено, що це дорадчий орган, який складається з представників громад міст обласного значення, районів та ОТГ, які входять до госпітального округу. Завдання госпітальної ради – розробити проект 5-річного плану розвитку госпітального округу. А отже – визначити, які інвестиції потрібні для того, щоб вивести лікарні на сучасний рівень. У цьому плані мають бути: маршрути пацієнтів, розподіл функцій між закладами, поняття про перспективні лікарні, які будуть підсилюватись. Саме туди будуть йти інвестиції. Такі плани потрібні для формування капітальних інвестицій держави в лікарняну мережу.

 

19 грудня 2018