Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському пройшло засідання позачергової сесії міської ради

20 травня відбулося засідання 19 позачергової сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшли 35 питань.

Міська рада затвердила звіт про виконання міського бюджету у І кварталі 2022 року. Так, до загального та спеціального фондів бюджету міста надійшло 603 779,3 тис грн, що становить 90,3% до плану на звітний період.

Доходи загального фонду бюджету міста становлять 587 405,3 тис грн – це 91,2% від плану звітного періоду. Власні доходи загального фонду бюджету надійшли в обсязі 474 993,8 тис грн і склали 89,4% від планових призначень. До спеціального фонду бюджету міста надійшло 16 374,0. Видатки міського бюджету виконано на 81,9% від планових призначень – 570 339,8 тис грн.

Також були внесені зміни до міського бюджету та програми економічного і соціального розвитку територіальної громади на 2022 рік.

Міська рада затвердила програму фінансової підтримки приватних підприємств-перевізників Кам’янської міської територіальної громади на період дії воєнного стану в Україні. Основна мета – забезпечення стабільного та ефективного функціонування в місті громадського транспорту та недопущення значного зростання вартості проїзду в умовах воєнного стану, спричиненого зростанням цін на пальне. Так, на виконання заходів програми з міського бюджету на придбання перевізниками паливно-мастильних матеріалів буде виділено 1,4 млн грн.

Відповідним рішенням міська рада внесла зміни до програми соціального захисту населення на 2022−2026 роки, якими затверджено порядок надання в умовах воєнного стану соціальних послуг особам, які втратили здатність до самообслуговування.

Наступного тижня у Кам’янському розпочинається процес підготовки до перейменування топонімічних об’єктів, назви яких пов’язані із державою/агресором та її союзниками. Міська рада затвердила строки проведення консультацій та опитування з даного питання. Кам’янчани зможуть не лише запропонувати нові назви для таких вулиць, а й проголосувати за вподобані варіанти.

Наприкінці засідання міська рада схвалила спільне звернення до Верховної Ради України щодо засудження збройної агресії російської федерації та підтримку територіальної цілісності України.

20 травня 2022