Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

В Україні створено єдиний портал вакансій

Десятки тисяч робочих місць на відстані одного кліку. Такі можливості відкриває Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua), який розпочинає роботу завдяки спільним зусиллям Міністерство економіки України, Державної служби зайнятості та провідних українських сайтів з пошук роботу (Work.ua, robota.ua , novarobota.ua , PidBir, grc.ua - сайт з пошуку роботи , Jooble).

Функціонал сайту дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат. Єдина база даних оновлюється в режимі реального часу. Підписка на вакансії за галуззю та регіоном можна здійснити через чат-бот Державної служби зайнятості у Telegram https://is.gd/ymASE

Запуск нового порталу дозволить подолати несприятливі тенденції на ринку праці, оптимізувавши процес пошуку легальної роботи. Належне забезпечення підприємств кадрами підсилить розвиток економіки. Радимо усім бажаючим відвідати портал і скористатися шансом збудувати нову кар’єру.

Створення Єдиного порталу вакансій передбачалося Стратегією розвитку Державної служби зайнятості, а практична реалізація проєкту розпочалась завдяки підписанню угоди про співпрацю між Міністерством економіки України та провідними сайтами з пошуку роботи.

Кам’янський міський центр зайнятості нагадує, що за допомогою в працевлаштуванні завжди можна звернутись до найближчого центру зайнятості.

 

20 вересня 2022