Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янська міська рада представила пілотний проєкт «Бюджет участі. Діти» іншим громадам

За запрошенням експертів Ради Європи Камянська міська рада представила досвід запровадження пілотного проєкту «Бюджет участі. Діти», як одну з кращих практик, для  українських громад. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

У онлайн-зустрічі взяли участь Голова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов, Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, керівник проєкту Ради Європи "Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні" Володимир Кебало, національний експерт Ради Європи Олексій Коваленко, національна модераторка платформи електронної демократії school-budget.e-dem.ua Олександра Піденко та представники громад-партнерів Ради Європи.

Присутній особисто на експертному вебінарі Стен Ньорлов відзначив активність Кам`янського та підкреслив, що Кам`янська міська рада стала першою, яка уклала Меморандум про співпрацю з Офісом Ради Європи в Україні на місцевому рівні. При цьому Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема заявив про наміри адвокатувати перед Міністерством освіти і науки України запровадження шкільного громадського бюджету на теренах усієї країни як дієвого інструменту виховання свідомого громадянина, починаючи зі шкільного віку.

Кам`янська міська рада співпрацює з Радою Європи в межах проєкту «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», а під час розробки Положення про пілотний проєкт було використано інструментарій Ради Європи щодо впровадження шкільного громадського бюджету для розвитку громад.

20 жовтня 2021