Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янському міському голові вручили іменний Чорний пояс з тхеквондо

Кам’янська Федерація тхеквондо відзначає 30-річний ювілей заснування. З нагоди свята представники міської Федерації - керівники, спортсмени та тренера дитячо-юнацьких спортивних шкіл - вручили міському голові Кам'янського Андрію Білоусову пам'ятний знак та іменний Чорний пояс 1 Дан по тхеквондо Міжнародного зразка. Свого часу Андрій Білоусов успішно склав іспит в даній кваліфікації.

«Від імені всіх спортсменів і тренерських колективів висловлюємо щиру подяку міському голові за всебічну підтримку і розвиток нашого Олімпійського виду спорту. Дякуємо за виплату стипендій спортсменам, збільшення кількості стипендіатів до 100 чоловік, а також за реалізацію інших важливих для спорту програм», - сказав Президент міської Федерації тхеквондо ВТФ Олександр Кірпа.

Андрій Білоусов подякував спортсменам за пам'ятний знак і високу оцінку його роботи.

«Тхеквондо - один з найпопулярніших видів спорту в світі, в нашому місті і нашій країні. Протягом багатьох років наші спортсмени - ваші вихованці - досягають видатних результатів, стають переможцями чемпіонатів і змагань найвищого рівня. Завдяки вашій діяльності популярність тхеквондо і інтерес дітей до цього виду спорту постійно зростає, а ми, в свою чергу, прагнемо реалізувати великі проєкти, будуємо нові сучасні спортивні об'єкти і створюємо умови, в яких у всіх городян буде можливість займатися спортом і вести здоровий спосіб життя », - сказав Андрій Білоусов.

За час роботи тренери Федерації підготували: майстра спорту Міжнародного класу, 45 майстрів спорту України, 138 кандидатів в майстри спорту, 157 спортсменів - володарів Чорних поясів. Всього в Кам'янському працює 12 тренерів у трьох ДЮСШ міста.

20 жовтня 2021